ISP na gali „Nauczyciel na Medal”!

29 listopada 2018

Zdjęcie ISP na Gali Nauczyciel na medal

23 listopada nasz zespół miał zaszczyt wziąć udział w prestiżowej gali wręczenia nagród „Nauczyciel na Medal”, plebiscytu organizowanego co roku przez Dziennik Zachodni. Gala odbyła się w Teatrze Rozrywki w Chorzowie i towarzyszył jej koncert Kamila Franczaka „Dni, których nie znamy”.

ISP było jednym z głównych sponsorów nagród. Zwycięzcy, poza statuetkami i dyplomami, otrzymali specjalne vouchery na wybrane studia podyplomowe w naszym Instytucie.Plebiscyt przebiegał w dwóch etapach; powiatowym i wojewódzkim. Głos można było oddać w 7 kategoriach, takich jak:

• Nauczyciel klas I-III — zwyciężyła pani Anna Majer ze SP Zakonu Pijarów w Katowicach
  • Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum — zwyciężył pan Mateusz Głombica z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pilchowicach
  • Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych — zwyciężył pan Tomasz Wasyliszyn z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu

Całą listę zwycięzców oraz obszerną relację fotograficzną i wideo można obejrzeć pod tym linkiem. Wszystkim laureatom i uczestnikom plebiscytu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.

Autor zdjęć: Grzegorz GICZEL