ISP głównym sponsorem Plebiscytu Nauczyciel na Medal!

16 listopada 2018

Zdjęcie ISP parneterem plebiscytu Nauczyciel na medal

ISP zostało głównym sponsorem prestiżowego plebiscytu Nauczyciel na Medal w województwie śląskim. Ta coroczna akcja ma na celu wybór najbardziej docenianych i lubianych przez uczniów oraz ich rodziców nauczycieli ze Śląska. To docenienie ich codziennej pracy, wysiłku i inspirującej postawy. W tym roku głosujący mogą również wybrać najlepszą szkołę, jak i również Radę Rodziców.

Organizatorem plebiscytu jest Dziennik Zachodni, a jego honorowym patronem Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa. Plebiscyt w formie głosowania internetowego odbywa się w dwóch etapach: powiatowym oraz wojewódzkim.

Głosowanie na kandydatów odbywa się w 7 następujących kategoriach:

• Nauczyciel klas I-III
  • Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum
  • Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych
  • Szkoła Roku
  • Nauczyciel zerówki
  • Nauczyciel Akademicki Roku
  • Rada Rodziców

Każdy zwycięzca otrzyma tytuł Nauczyciela na medal wraz ze statuetką i dyplomem oraz cenne nagrody, w tym voucher na wybrane studia podyplomowe ufundowany przez nasz Instytut.

Wręczenie nagród odbędzie się na specjalnej ceremonii połączonej z koncertem Kamila Franczaka „Dni, których nie znamy” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie 23 listopada 2018 r.

Internetowe głosowanie trwa do piątku 16 listopada 2018 do godziny 22:00. Zapraszamy do wzięcia udziału, klikając w ten link.