Inauguracja zajęć nowego semestru!

29 marca 2023

Mamy przyjemność rozpocząć nowy semestr studiów podyplomowych dla nauczycieli. Chcielibyśmy serdecznie powitać wszystkich studentów oraz wykładowców i życzyć owocnej pracy w kolejnych miesiącach.

W tym semestrze skupimy się na kształceniu nauczycieli w zakresie nowoczesnych metod dydaktycznych, innowacyjnych narzędzi edukacyjnych i wykorzystania nowych technologii w pracy nauczyciela. Nasi wykładowcy to specjaliści z praktycznym doświadczeniem, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Stworzyliśmy także platformę e-learningową, która umożliwi studentom dostęp do materiałów dydaktycznych oraz interaktywnych narzędzi edukacyjnych.

Jako uczelnia, kładziemy duży nacisk na praktyczną wiedzę i umiejętności, które będą przydatne w codziennej pracy nauczyciela. Wierzymy, że zdobyta przez Państwa wiedza pozwoli na bardziej skuteczną i satysfakcjonującą pracę z uczniami.

Jeszcze raz serdecznie witamy na kolejnym semestrze i życzymy Państwu owocnej pracy oraz sukcesów w nauce.

Z poważaniem,

Zespół Instytutu Studiów Podyplomowych