Dlaczego wykładowcy chcą z nami współpracować?


Wykład na studiach podyplomowych w ISP

Ostatnie lata funkcjonowania ISP to czas szybkiego rozwoju, poszukiwania nowych możliwości i wyznaczania zupełnie nowych standardów studiów podyplomowych. Sukcesy na wszystkich tych płaszczyznach są wynikiem pracy całej naszej kadry, w tym naszych wykładowców. To właśnie zespół wykładowców ma największy wpływ na jakość naszych specjalności i nauczanych na nich przedmiotów. Dlaczego wykładowcy chcą współpracować z ISP i co wyróżnia nas w zakresie relacji z nimi?

Kim są dla nas wykładowcy?

Wykładowcy są w ISP bardzo ważni. Przez lata działalności dogłębnie zrozumieliśmy specyfikę i charakter ich pracy, realia, w których funkcjonują oraz to, co najważniejsze — ich oczekiwania i potrzeby. To z kolei pozwoliło nam dostosować się do nich i wypracować najlepszy model relacji oparty na wzajemnym szacunku, wsparciu i zaufaniu. Stawiamy na dialog, dlatego wykładowcy nie są dla nas tylko pracownikami — są wartościowymi członkami zespołu, z których zdaniem zawsze się liczymy. Stawiamy na regularne docenianie ich pracy, bycie blisko nich, gdy tego potrzebują, a także przyjazną atmosferę. Naszą współpracę układamy na partnerskich zasadach, wiedząc, że nikt, tak jak wykładowca nie rozumie dziś studiów podyplomowych i współczesnych słuchaczy. Jesteśmy otwarci na ich pomysły i sugestie, które pozwalają nam wspólnie się rozwijać i osiągać nowe cele.

Przyjazna atmosfera

Przyjazna atmosfera i wysokie przywiązanie do równorzędnych relacji znajduje swoje odbicie także w kontaktach wykładowców ze słuchaczami. Naszą kadrę stanowią świetni specjaliści i praktycy w różnych dziedzinach, w związku z czym zależy nam na tym, aby słuchacze mogli czerpać z ich doświadczenia. Wykładowca często przyjmuje więc rolę nie tylko nauczyciela, ale także partnera, który w drodze dialogu przekazuje tylko to, co z punktu widzenia dzisiejszych oczekiwań na rynku pracy jest najważniejsze. W ISP zostawiamy naszym wykładowcom swobodę i przestrzeń na własne pomysły, ponieważ wiemy, że właśnie tego chcą nasi słuchacze. Ich współpraca z wykładowcami oparta na doradztwie często wykracza poza same studia podyplomowe i trwa jeszcze długo po ich zakończeniu. Słuchacze natomiast odwdzięczają się wykładowcom uznaniem i sympatią, którą wyrażają między innymi wręczając co roku najbardziej lubianym i docenianym z nich dyplom „Najlepszego wykładowcy roku”.

Nie patrzymy na ISP wyłącznie jak na instytucję, lecz także jak na żyjący organizm. Jego sercem jest społeczność, którą tworzy kadra i słuchacze. Właśnie dlatego dobre relacje z ludźmi, wyrozumiałość i uczciwość są naszymi priorytetami. Lata przywiązania do tych zasad umożliwiły nam zdobyć uznanie, sympatię i zaufanie wykładowców z przeróżnych dziedzin. Jeśli pragniesz uzupełnić nasz inspirujący zespół, serdecznie zapraszamy!