Czerwcowe promocje w ISP

6 czerwca 2019

nauczycielka studiujaca w isp

Czerwiec to najlepszy czas na zapisanie się na studia podyplomowe w ISP! Dlaczego? Ponieważ właśnie w czerwcu oferujemy naszym słuchaczom największe rabaty i najlepsze promocje na nasze specjalności pedagogiczne i nie tylko! Przekonaj się, ile możesz zyskać, zapisując się na studia podyplomowe i zacznij naukę jesienią!

Promocje w czerwcu

Jeśli poszukujesz dla siebie atrakcyjnych promocji na studia podyplomowe, w ISP czeka na Ciebie naprawdę szeroki wybór! Tylko w czerwcu obowiązuje promocja -500 zł od ceny studiów dla pierwszych 25 osób, które zapiszą się na daną specjalność (promocja trwa do 15.06.2019). Po wyczerpaniu tej puli kolejne 25 osób otrzyma od nas rabat na 250 zł (promocja trwa do 30.06.2019), a następne 50 zniżkę na 100 zł! To jednak nie wszystko — w czerwcu obowiązuje również specjalna promocja na nasze bestsellery — przeceniamy je o 100 zł od ceny każdego semestru, a wpisowe obniżamy o 100%! Dodajemy również szkolenie GRATIS dla każdego zapisanego słuchacza!

Dodatkowe korzyści dla słuchaczy i absolwentów

Jeśli jesteś naszym słuchaczem lub absolwentem, możesz również skorzystać z dodatkowego rabatu -100 zł od ceny każdego semestru na dowolnej wybranej specjalności, a także wpisowego 0 zł! Mamy dla Ciebie również rozwijające szkolenie GRATIS. Dzięki niemu jeszcze bardziej zwiększysz swoje kompetencje i kwalifikacje, a dzięki temu swoją pozycję na rynku pracy. Studiowanie w ISP się opłaca!

Łącz promocje ze sobą

Najważniejszą informacją jest jednak to, że w ISP wszystkie promocje można łączyć ze sobą w dowolnej kombinacji. Wybierz swoją specjalność, zapisz się online i odbierz cały pakiet korzyści pod postacią zniżek i szkoleń już teraz.

Zacznij studia jesienią w swoim mieście i ciesz się lepszymi cenami, najwyższym poziomem kształcenia i pełnym komfortem nauki. Czekamy właśnie na Ciebie — nie zwlekaj, czas ucieka! Zapraszamy!