Co zyskujesz, wybierając ISP na swoje studia podyplomowe?


grupa studentow na zajeciach studiów podyplomowych

Wybierając instytucję, w której chcesz studiować, powinieneś kierować się kilkoma głównymi kryteriami. Szkoła podyplomowa powinna zapewnić Ci przede wszystkim solidne kompetencje, które będą podstawą do prężnego rozwoju zawodowego. Nabycie wiedzy to priorytet w kwestii podjęcia nauki na studiach podyplomowych. Kolejne kryteria dotyczą np. korzystnej lokalizacji, kompetentnych wykładowców i dogodnego trybu kształcenia. Wszystkie te wymogi od lat spełnia ISP. Bierzemy pod uwagę oczekiwania i sugestie naszych Słuchaczy i z roku na rok podnosimy poprzeczkę coraz wyżej.

Aktualne trendy i wymogi

Instytut Studiów Podyplomowych oferuje kilka kluczowych kierunków — pedagogikę, prawo i administrację, psychologię i nauki o zarządzaniu oraz całą gamę specjalności w tych zakresach. Analizujemy trendy na rynku pracy, dokonujemy selekcji i oferujemy specjalności, na które jest aktualnie popyt lub będą wieść prym na rynku pracy w najbliższej przyszłości. Oprócz tego proponujemy również tradycyjne specjalności, które są stale pożądane wśród pracodawców.

Teoria i praktyka

Na tle innych instytucji oferujących studia podyplomowe, ISP wypada korzystnie ze względu na dostarczenie kompleksowej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Kładziemy nacisk na przekazywanie naszym Słuchaczom cennej wiedzy prosto od autorytetów z różnych dziedzin. Traktujemy teorię jako trzon do podjęcia jakiejkolwiek aktywności zawodowej. Oprócz zaplecza merytorycznego dbamy również o dostarczenie naszym Słuchaczom wiedzy praktycznej w postaci „know how” prosto od wieloletnich praktyków w danych branżach.

Blisko Ciebie

Jeśli kiedykolwiek chciałeś wybrać uczelnię tylko ze względu na konkretną specjalizację, ale zrezygnowałeś z powodu niedogodnej lokalizacji, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Oferujemy wiele lokalizacji, w których możesz rozpocząć naukę na studiach podyplomowych. Teraz nie musisz już rezygnować z wymarzonej specjalizacji lub tracić czasu na dojazdy.

ISP proponuje szereg zalet i dogodności dotyczących zarówno samych zajęć jak i ich jakości, jak i również istotnych spraw technicznych, takich jak lokalizacja, czy plan zajęć. Podejmij studia na ISP i czerp zyski w postaci nabytej wiedzy, praktyki i czasu zaoszczędzonego na dojazd!