Artur Barciś i Zespół ISP

8 września 2021

Artur Barciś i Zespół ISP

W naszym Instytucie Studiów Podyplomowych zdecydowanie uczymy niezwykłych rzeczy! 💙

Spotkanie Zespołu ISP z Arturem Barcisiem - aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym było fantastyczną wymianą doświadczeń. Energia i charyzma Pana Artura wpłynęła na nas tak mocno, że po spotkaniu uśmiech jeszcze długo nie schodził nam z twarzy!

Oto kilka bardzo szczerych słów o tym, że w Instytucie Studiów Podyplomowych uczymy niezwykłych rzeczy...

💙...bo w ISP od ponad 9 lat kształcimy nauczycieli, pedagogów specjalnych oraz terapeutów, organizując kursy i szkolenia kwalifikacyjne oraz doskonalące. Staramy się, by studiowanie było wygodne i dostosowane do potrzeb Słuchaczy,

💙...bo w siedzibie ISP w Tychach zagościła sztuka, zabawa i zachwyt, ponieważ działa Ognisko Artystyczne ACH, w którym dzieci i dorośli doświadczają radości artystycznego tworzenia, nie przejmując się brudnymi rękami!

I takim właśnie miejscem jesteśmy!