Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków UE

Studia podyplomowe Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków UE

Przynależność Polski do Unii Europejskiej otworzyła wielu przedsiębiorcom i instytucjom drogę do pozyskiwania licznych środków finansowych na realizację ich planów i celów. Dzięki temu powstało wiele fantastycznych inicjatyw, akcji, pomysłów i biznesów, które za sprawą solidnego wsparcia finansowego z licznych funduszy UE mogły zacząć prosperować na polskim i międzynarodowym rynku. Obecnie, korzystanie z funduszy europejskich jest niemalże stałym elementem tworzenia własnej działalności gospodarczej i nie tylko. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż ciągle rozrastająca się administracja UE i liczba obowiązujących przepisów sprawiły, iż pozyskiwanie środków finansowych, a następnie sprawozdawczość z ich wydatkowania stały się niezwykle skomplikowane. To z kolei spowodowało znaczny wzrost zapotrzebowania na specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencje do pozyskiwania i wydatkowania pieniędzy z UE. Oprócz fachowej wiedzy i kompleksowego wykształcenia, muszą oni także posiadać szerokie rozeznanie w przepisach i procedurach. Zdobycie tych kwalifikacji na własną rękę bywa niezwykle trudne - czasem wręcz niemożliwe. Dlatego Instytut Studiów Podyplomowych stworzył studia podyplomowe na specjalności Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków UE. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, specjalność ta stanowi kompletne i zoptymalizowane przygotowanie do zarządzania środkami finansowymi UE. Jeśli pragniesz posiąść zaawansowaną wiedzę i zdobyć eksperckie wręcz kompetencje w tej dziedzinie, nie mogłeś lepiej trafić. W trakcie kilku semestrów nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz aby sprawnie wykorzystywać europejskie fundusze w celu finansowania działalności gospodarczej i licznych inicjatyw. Zapisz się już dziś i zacznij realizować się w zawodzie z szerokimi perspektywami i wielką przyszłością!

Instytut Studiów Podyplomowych jako doświadczona i renomowana instytucja zajmująca się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych oferuje Ci:

- najlepszą kadrę wykładowców akademickich,

- olbrzymi nacisk na naukę umiejętności praktycznych,

- spotkania ze specjalistami z branży, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem,

- przyjazny plan studiów,

- zoptymalizowany program studiów ukierunkowany na rozwój Twojego potencjału,

- innowacyjne kształcenie bogate w najaktualniejszą wiedzę,

- poszanowanie Twojego czasu i gwarancję satysfakcjonującego rozwoju.

Studia adresowane są do:

- wszystkich osób, które mają ukończone studia wyższe na poziomie licencjackim i/lub magisterskim,

- pracowników beneficjentów Regionalnych Programów Operacyjnych, Sektorowych Programów Operacyjnych, Inicjatyw Wspólnotowych,

- osób pragnących uczestniczyć w planowaniu i realizowaniu projektów UE na lata 2014-2020,

- pracowników administracji publicznej szczebla lokalnego i regionalnego,

- reprezentantów środowisk organizacji pozarządowych, - pracowników uczelni, jednostek badawczych i instytucji otoczenia biznesu,

- pracowników przedsiębiorstw,

- osób potencjalnie zainteresowanych fundraisingiem i zarządzaniem projektami. Oprócz tego, zapraszamy każdego, kto pragnie poszerzyć własną wiedzę i umiejętności praktyczne, oraz wykorzystać je we własnych działaniach i inicjatywach.

Nadrzędne cele studiów:

- przekazanie absolwentom wiedzy i umiejętności w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania funduszy strukturalnych i innych środków Unii Europejskiej,

- wypracowanie umiejętności zastosowania uzyskanej wiedzy do specyfiki beneficjenta środków UE tj. administracji publicznej, instytucji publicznych, przedsiębiorstw i innych organizacji,

- wypracowanie praktycznej umiejętności rozwiązywania rzeczywistych problemów, wynikających z polskich doświadczeń, w ujęciu prawnym i ekonomicznym,

- podniesienie konkurencyjności słuchaczy na rynku pracy i ich skuteczności w działalności zawodowej.

Korzyści

Ukończenie studiów podyplomowych na specjalności Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków UE to gwarancja:

- nabycia cennych kwalifikacji i kompetencji, cenionych na rynku pracy,

- poszerzenia wiedzy o wszelkie nowinki i innowacje dotyczące funduszy europejskich,

- zdobycia wiedzy i umiejętności pozwalających na znaczne zwiększenie swojej efektywności,

- uczestnictwa w nowoczesnych formach zajęć, takich jak wykłady interaktywne, case study, burze mózgów, warsztaty i spotkania z ekspertami.

Dołącz do liderów i zapisz się już dziś!

Podstawa prawna

Decyzja Ministra Edukacji Narodowej i Sportu nr DSW-3-0145-230/TT/2001 z dnia 20 sierpnia 2001 roku.

Nazwa przedmiotu Semestr
w trakcie opracowywania

• Termin przyjmowania zgłoszeń na semestr letni 2017/2018 upływa 15 marca 2018

Dokumenty można przesłać listownie, bądź złożyć osobiście w sekretariacie Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach przy ul. Sienkiewicza 1, w terminie do 15 marca 2018.

Zorganizujemy studia w twojej miejscowości jeśli grupa słuchaczy będzie większa niż 20 osób.

Opłaty dla tej specjalności:

• Suma opłat - 3 800 zł
  • Koszt semestru - 1 900 zł
  • Opłata wpisowa - 200 zł

Opłaty prosimy realizować na indywidualne konta słuchaczy. Szczegółowe informacje można znaleźć w strefie słuchacza.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy następujące promocje dla tej specjalności:
  • Oferta specjalna dla obecnych studentów ISP - kwota każdego semestru dla kolejnej umowy obniżona o 100 zł!

• Oferta specjalna dla absolwentów ISP - cena każdego semestru spada o 100 zł!

Aplikuj na specjalność

Podaj swoje dane aby się zapisać.

Masz konto? Zaloguj się.

Cena za semestr od 1 800 zł
Semestrów 2
Cena za semestr od 1 400 zł
Semestrów 2
Cena za semestr od 1 300 zł
Semestrów 4

Rozpocznij studia na wiosnę - rekrutacja na semestr letni trwa!