Nowe kierunki: Chemia i Neurologopedia

13 czerwca 2017

nauczanie dzieci na studiach podyplomowych

Już od kolejnego semestru startujemy z dwiema nowymi specjalnościami. Słuchamy Waszych potrzeb i kierujemy się Waszymi sugestiami, dlatego właśnie od nowego roku akademickiego można podjąć studia na kierunku Chemia oraz Neurologopedia.

Neurologopedia

Neurologopedia to kierunek dla osób, które chcą w przyszłości pracować z osobami z dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego, zespołami genetycznymi, zaburzeniami mowy i komunikacji. Dzięki tej specjalności, słuchacz pozna teorię i metodologię pracy z takimi osobami, dzięki czemu efektywniej będzie mógł im pomóc.

Chemia

Studia na kierunku Chemia pozwalają uzyskać kwalifikacje do nauczania tego przedmiotu w szkołach. Dzięki niemu, pedagog może poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę z zakresu chemii.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że TYLKO do końca czerwca rezerwujesz miejsce na wybranym kierunku ZA DARMO! Tylko w tym miesiącu zwalniamy Cię z opłaty wpisowego w wysokości 200 zł. Nie czekaj :)