Wprowadzamy nowe kierunki

11 lipca 2023

Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić wprowadzenie nowych kierunków studiów, które są dostępne od tego semestru. Nasza oferta została rozszerzona, aby sprostać rosnącym potrzebom rynku pracy i zapewnić naszym studentom jeszcze większe możliwości rozwoju. Oto kilka z naszych nowych kierunków:

Biznes i zarządzanie (nowy przedmiot w szkole): Ten kierunek został wprowadzony z myślą o osobach, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania i prowadzenia biznesu aby nauczać na nowo powstałym przedmiocie. Nasz program nauczy Cię podstaw zarządzania, umiejętności przywództwa, analizy rynku i wielu innych aspektów związanych z biznesem.

Muzyka w szkole podstawowej: Rozumiemy, jak ważne jest rozwijanie zainteresowań muzycznych w młodym wieku. Dlatego wprowadziliśmy kierunek "Muzyka w szkole podstawowej", który przygotuje nauczycieli do nauczania muzyki w szkołach podstawowych. Studenci zdobędą umiejętności w zakresie prowadzenia lekcji muzycznych, nauczania teorii muzycznej, organizowania koncertów szkolnych i wspierania rozwoju talentów muzycznych u dzieci.

Plastyka w szkole podstawowej: Kolejnym nowym kierunkiem, który oferujemy, jest "Pastyka w szkole podstawowej". Ten program skupia się na rozwijaniu umiejętności artystycznych i twórczego myślenia u dzieci. Studenci nauczą się różnych technik pastelowych, malowania, rzeźbienia i tworzenia różnorodnych dzieł sztuki. Nasz program obejmuje również elementy historii sztuki i edukacji kulturalnej.

Psychodietetyka: Kierunek "Psychodietetyka" to innowacyjne połączenie psychologii i nauki o żywieniu. Studenci nauczą się jak wpływać na nawyki żywieniowe i relacje z jedzeniem poprzez psychologiczne podejście. Będą mieli możliwość zgłębienia wiedzy na temat związków między emocjami, psychiką a odżywianiem, co pozwoli im pomagać innym w osiągnięciu zdrowego stylu życia.

Coaching Dietetyczny: Kierunek "Coaching Dietetyczny" koncentruje się na wykorzystaniu technik coachingowych w pracy z klientami w zakresie żywienia i zdrowego stylu życia. Studenci zdobędą umiejętności coachingowe, które pozwolą im wspierać innych w osiąganiu celów związanych z dietą, motywacją i zmianą nawyków żywieniowych.

Jesteśmy przekonani, że te nowe kierunki studiów dostarczą naszym studentom cennych umiejętności i otworzą im drzwi do ekscytujących możliwości zawodowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na te nowe kierunki i rozpoczęcia fascynującej przygody edukacyjnej w Instytucie Studiów Podyplomowych.