Studia Surdopedagogika i Tyflopedagogika


Zastanawiasz się nad podjęciem studiów podyplomowych z Pedagogiki? Wakacje to najlepszy czas, aby zapoznać się z bogatą ofertą Instytutu Studiów Podyplomowych. Znajdziesz w niej dziesiątki interesujących specjalności, dzięki którym nabędziesz cenne kompetencje i kwalifikacje, również w zakresie pracy z dziećmi z dysfunkcjami rozwojowymi. Wszystkim, którzy chcieliby rozwijać się w tej dziedzinie proponujemy studia Surdopedagogika i Tyflopedagogika.

Jedne studia - dwie specjalności

Studia podyplomowe na specjalności Surdopedagogika i Tyflopedagogika to jeden z naszych najatrakcyjniejszych kierunków. Zawiera w sobie dwie specjalności przygotowujące do pracy z dziećmi i młodzieżą borykającą się z dysfunkcjami rozwojowymi, a konkretnie z zaburzeniami wzroku i słuchu. Dodatkowo, słuchacze mają możliwość ukończenia kursu języka migowego - a wszystko to zaledwie w 3 semestry nauki. To szybka i optymalna droga zdobycia nowych kompetencji!

Skorzystaj z promocji

Jesteś już zdecydowany, żeby zapisać się na studia? Nie zwlekaj - tylko do końca września możesz skorzystać ze specjalnej promocji -100 zł na dowolny kierunek! Tylko teraz zapłacimy za Ciebie aż połowę wpisowego! Rozpocznij studia na specjalności Surdopedagogika i Tyflopedagogika, i zostań specjalistą w tej przyszłościowej dziedzinie.

Przegapiłeś rekrutacje? U nas możesz się jeszcze zapisać!