Master of Time Management

• Znajdź klucz do swojej efektywności.
  • Odkryj co Cię motywuje do działania.
  • Zacznij panować nad swoimi obowiązkami, nie pozwól by one panowały nad Tobą.

Przedstawiamy szkolenie, po którym opanujesz sztukę wyznaczanie priorytetów, budowania celów, a także poprawisz swoją efektywność.
Zaczniesz lepiej zarządzać swoim czasem, przez co poprawisz swoje wyniki
w pracy, opanujesz życie prywatne, znajdziesz wreszcie czas dla
siebie i najbliższych. Brzmi jak bajka?

Przekonaj się, że praca nad sobą rozwiązuje wszystkie dotychczasowe problemy. Na szkoleniach nauczymy Cię radzenia sobie w stresujących sytuacjach,
jak mimo presji skoncentrować się na priorytetach.
Pomożemy odnaleźć Twoją blokadę efektywności, co Cię powstrzymuje przed zrobieniem kroku w przód.

Z naszą pomocą, poznasz najskuteczniejsze metody zarządzania energią i sobą w czasie. Podniesiesz efektywność, która pomoże Ci zrealizować cele zawodowe i osobiste.

Program warsztatów

9:00 – 9:10 Wprowadzenie – Dlaczego tu jesteśmy?12:35 – 13:20 Jak planować by zaplanować – Ćwiczenia z wykorzystaniem Mapy myśli, Wykresu Gantta (Harmonogramu Adamieckiego).
9:10 – 09:50 Klucz do sukcesu – test efektywności, podstawy dobrego planowania.13:20 – 14:00 Metoda GTD – czyli doprowadzenie roboty do końca.
09:50 – 10:20 Przyjrzymy się priorytetom -  Co w życiu codziennym i zawodowym stawiasz na pierwszym miejscu, jakie wyznajesz wartości.14:00 – 14:00 Lunch
10:20 – 10:30 Przerwa kawowa14:30 – 15:10 KAIZEN, 5S – japońskie praktyki w likwidowaniu mud (spowalniaczy, przeszkadzaczy, marnotrawstw)
10:30 – 11:00 S.M.A.R.T.E.R. - Metoda ustalania efektywnych celów.15:10 – 16:10 Samoświadomość - Zaprojektuj, uporządkuj, zweryfikuj swój idealny dzień w domu i pracy. Wykorzystanie Metody Małych Kroków.
11:00 – 12:20 Zarządzanie czasem czy zarządzanie sobą w czasie? Uporządkuj swoje zadania. Metody oraz narzędzia ułatwiające planowanie zadań. Wykorzystanie Matrycy Eisenhowera i Zasada Pareto.16:10 - 17:00 Podsumowanie – Q&A, analiza przypadku, egzamin.
12:20 – 12:35 Przerwa kawowa

Bądź najlepszą wersją siebie w pracy i na co dzień. Spełniaj się zawodowo poprzez świetnie zorganizowane życie, znajdź czas na efektywną pracę,

oraz czas wolny dla siebie i rodziny. Jest tyle możliwości by zacząć żyć pełnią życia. Nie czekaj i już teraz zapisz się na szkolenie.

Zapisując dwie osoby zyskasz 5% rabatu
Czas trwania: 1 dzień ( 8 godzin )
Inwestycja: 993,30 zł netto (1290 zł brutto)

W cenie:
Udział w szkoleniu
Asysta trenera przez dwa tygodnie1
Przerwy kawowe
Lunch
Prowadzący: Marcin Orocz
Business Relationship Manager, prowadzi szkolenia StorySeekers i wdraża autorską metodę małych kroków w budowaniu relacji biznesowych.
Prezes firmy Orocz.com, swoje doświadczenie zdobywał prowadząc cyfrową transformację dla takich firm jak: Paged Meble, ICAN (wydawca Harvard Business Review Polska), PLL LOT, Sokołów, BPSC. Trener mentalny, tropiciel „czarnych łabędzi”, metodą małych kroków zmieniający procesy
w organizacjach.

1Możliwość konsultacji mailowej z trenerem