Studia podyplomowe prawo

Studia Podyplomowe Prawo i Administracja

Prawo i administracja to kierunek, który przyciąga wszystkich ciekawych świata studentów. Dzięki studiowaniu mogą bliżej poznać społeczno-gospodarczą strefę Polski oraz Unii Europejskiej. Ukończenie kierunku nie tylko daje rozeznanie administracyjne i prawnicze, ale także umiejętności stosowania regulacji oraz przepisów w praktyce.

Charakterysty...

Charakterystyka kierunku

Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach oferuje cztery specjalności w ramach kierunku prawo i administracja: administracja i zarządzanie publiczne, prawo gospodarcze i handlowe, prawo Unii Europejskiej, zamówienia publiczne. Celem studiowania prawa i administracji jest zapoznanie studentów z obowiązującymi przepisami oraz narzędziami ekonomicznymi i społecznymi, wyczulenie na język prawniczy, przekazanie umiejętności potrzebnych do sprawnego funkcjonowania w sektorze publicznym. Absolwent zdobędzie kwalifikacje wymagane do zarządzania zamówieniami, doradztwa w sprawach funduszy unijnych czy też rozwijania przedsiębiorstwa na arenie międzynarodowej. W trakcie zajęć wykorzystane zostaną różne formy nauki i aktywizacji studentów. Będą to między innymi wykłady teoretyczne, spotkania z praktykami, burze mózgów, warsztaty oraz praca w zespołach zadaniowych.

Dla kogo są studia podyplomowe z prawa i administracji?

Nasze studia podyplomowe kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych prawem handlowym, gospodarczym, administracją, zarządzaniem i funkcjonowaniem sektorów publicznych. Zapraszamy więc przedsiębiorców, urzędników i pracowników działów prawnych. Warunkiem podjęcia studiów jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych na poziomie magisterskim bądź licencjackim.

Co zyskasz?

Kończąc studia podyplomowe oferowane przez nasz Instytut zyskasz nowe kwalifikacje oraz doświadczenie, które pomogą Ci znaleźć nową pracę, wspiąć się po szczeblach kariery bądź rozwinąć własny biznes. Instytut Studiów Podyplomowych gwarantuje Ci natomiast przyjazną atmosferę, wiedzę przekazywaną przez specjalistów oraz niezmienne czesne przez cały okres nauki. Pamiętaj, że u nas zajęcia odbywają się wyłącznie w weekendy, a dodatkowo otrzymujesz rabat na kolejne studia.

Zapisz się już dziś!