035 AO - Depresja, lęk i zaburzenia nastroju. Jak pracować z uczniem, który jest ich ofiarą?

Szkolenie teoretyczne, którego celem jest wypracowanie umiejętności współpracy z uczniem z zaburzeniami na tle emocjonalnym, które wpływają na jego relacje z otoczeniem.

Poszerzenie zasobu wiedzy teoretycznej na temat zaburzeń emocjonalnych na które cierpi młodzież w wieku szkolnym i sposobów współpracy z uczniem dotkniętymi depresją, lękami czy zaburzeniami nastroju.

Sylwetka

trenera:

Pani Edyta Polaczek jest przedstawicielem nauk kognitywnych (tzw. neuroscience), pedagogiem specjalnym i od kilku lat nauczycielem przedmiotów przyrodniczych (przyroda, biologia) w szkole średniej. Aktualnie w trakcie specjalizacji w zakresie biologii molekularnej. W latach była referentem 2016-2018 referent na konferencjach naukowych we Wrocławiu i Poznaniu.
Autorka publikacji naukowych z np. zakresu pedagogiki specjalnej i nauczycielskiej:

Informacje dodatkowe:

• opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego:
    • 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758
  • informację potwierdzającą termin szkolenia uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 511-769-172