31/2021 Wiosna "CMS. Platforma do zdalnego nauczania prowadzenia bloga tematycznego Wordpress.com"

Opis szkolenia:

• zaznajomienie uczestników z zakresem sprawnego korzystania z platformy Wordpress.com

Cel szkolenia:

• wypracowanie umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziem do nauki zdalnej/prowadzenia własnego bloga/stworzenia własnej strony www na platformie Wordpress.com.

Harmonogram szkolenia:

• Powitanie uczestników.
  • Wprowadzenie w tematykę zajęć i przedstawienie planu szkolenia.
  • Omówienie tego, czym jest Wordpress.com i jakie możliwość oferuje osobom zainteresowanym posiadaniem własnej, darmowej strony. bez znajomości programowania oraz zdolności graficznych
  • Warsztaty z obsługi platformy.
  • Zakończenie

Do kogo?

• studentów pedagogiki,
  • studentów przygotowania pedagogicznego
  • nauczycieli szkolnictwa podstawowego, średniego i wyższego,
  • wykładowców szkół publicznych/prywatnych
  • wszystkich pozostałych zainteresowanych posiadaniem własnej, darmowej platformy/strony www.

PROWADZĄCY:

Edyta Polaczek

Sylwetka trenera:

Pani Edyta Polaczek jest przedstawicielem nauk kognitywnych (tzw. neuroscience), pedagogiem specjalnym i od kilku lat nauczycielem przedmiotów przyrodniczych (przyroda, biologia) w szkole średniej. Aktualnie w trakcie specjalizacji w zakresie biologii molekularnej. W latach 2016-2018 była referentem na konferencjach naukowych we Wrocławiu i Poznaniu.
Autorka publikacji naukowych z np. zakresu pedagogiki specjalnej i nauczycielskiej:

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.