42/2021 Wiosna "Niepokoje rodziców moje dziecko mnie nie słucha, nie patrzy na mnie, głośno mówi, chodzi na palcach…– przegląd priorytetowych zachowań u dzieci w wieku 0-7, które spędzają sen z powiek rodzicom"

Cele i treści szkolenia:

Moje dziecko:

• Często płacze
  • Ma problemy ze spaniem i z zasypianiem
  • Pręży się leżąc na łóżku
  • Podnosi się, obraca się tylko na jedną stronę
  • Bije mnie, uderza głową o twarde powierzchnie, gryzie się
  • Chodzi na palcach
  • Bawi się swoimi rękami, kręci się w kółko, wydaje różne dźwięki
  • Często biega, trudno go uspokoić, wyciszyć
  • Masturbuje się
  • Nie słucha mnie
  • Nie reaguje na imię
  • Nie patrzy na mnie
  • Nie pokazuje palcem
  • Ma trudności z koncentracją uwagi
  • Boi się różnych rzeczy
  • Ma problemy z jedzeniem
  • Dyskusja, wspólna wymiana doświadczeń i informacji, omówienie indywidualnych przypadków; omówienie innych trudnych zachowań

Dla kogo? nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, inni specjaliści, rodzice, studenci

Forma zajęć: on line (wykład, wideo rozmowa, chat)

Prowadząca – mgr Magdalena Morchat – psycholog, terapeuta, certyfikowany coach.oligofrenopedagog, autystolog, specjalista ds. wczesnej interwencji, terapeuta zachowania, terapeuta umiejętności społecznych, terapeuta ręki, terapeuta SI (I stopień), terapeuta Alternatywnych Metod Komunikacji, instruktor masażu Shantala oraz Shantala Body Touch, praktyk metody Kids’ Skills, nauczyciel dyplomowany, wykładowca, szkoleniowiec, organizator i prelegent konferencji naukowych.

Prowadząca – mgr Magdalena Morchat – psycholog, terapeuta, certyfikowany coach oligofrenopedagog, autystolog, specjalista ds. wczesnej interwencji, terapeuta zachowania, terapeuta umiejętności społecznych, terapeuta ręki, terapeuta SI (I stopień), terapeuta Alternatywnych Metod Komunikacji, instruktor masażu Shantala oraz Shantala Body Touch, praktyk metody Kids’ Skills, nauczyciel dyplomowany, wykładowca, szkoleniowiec, organizator i prelegent konferencji naukowych.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.