40/2021 Wiosna "Rozwój dziecka od 2 do 7 roku życia z uwzględnieniem pojawiających się nieprawidłowości i zaburzeń"

Cele i treści szkolenia:

• Do 1 roku życia… – na co zwrócić szczególną uwagę
  • Rozwój psychomotoryczny dziecka – co dziecko umieć powinno – przegląd norm rozwojowych
  • Zaburzenia napięcia mięśniowego
  • Zaburzenia integracji sensorycznej
  • Zaburzenia integracji odruchów
  • Dominacja stronna (lateralizacja)
  • Ryzyko dysleksji rozwojowej
  • Wczesne oznaki spektrum autyzmu
  • Funkcjonowanie ręki, postawa ciała
  • Brak mowy, opóźniony rozwój mowy
  • Materiał zdjęciowy/ prezentacje

Dla kogo? nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, inni specjaliści, rodzice, studenci

Forma zajęć: on-line (wykład, wideo rozmowa, chat)

Prowadząca – mgr Magdalena Morchat – psycholog, terapeuta, certyfikowany coach. Oligofrenopedagog, autystolog, specjalista ds. wczesnej interwencji, terapeuta zachowania, terapeuta umiejętności społecznych, terapeuta ręki, terapeuta SI (I stopień), terapeuta Alternatywnych Metod Komunikacji, instruktor masażu Shantala oraz Shantala Body Touch, praktyk metody Kids’ Skills, nauczyciel dyplomowany, wykładowca, szkoleniowiec, organizator i prelegent konferencji naukowych.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.