38/2021 Wiosna "Pozytywne wychowanie, czyli wyznaczanie zdrowych granic dzieciom"

Cele i treści szkolenia:

• Zasady i reguły
  • Umowa z dzieckiem
  • Wzmocnienia
  • Umiar w dawaniu, przebodźcowanie
  • Zainteresowania, trudne zachowania, potrzeby dziecka
  • Media
  • Brak granic
  • Konsekwencje

Adresaci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, inni specjaliści, rodzice, studenci

Czas trwania: 2h

Forma zajęć: on-line (wykład, wideo rozmowa, chat)

Prowadząca – mgr Magdalena Morchat – psycholog, terapeuta, certyfikowany coach.

Oligofrenopedagog, autystolog, specjalista ds. wczesnej interwencji, terapeuta zachowania, terapeuta umiejętności społecznych, terapeuta ręki, terapeuta SI (I stopień), terapeuta Alternatywnych Metod Komunikacji, instruktor masażu Shantala oraz Shantala Body Touch, praktyk metody Kids’ Skills, nauczyciel dyplomowany, wykładowca, szkoleniowiec, organizator i prelegent konferencji naukowych.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.