36/2021 Wiosna "Wykorzystanie narzędzi internetowych w edukacji"

Opis szkolenia:

• Zajęcia przygotowują słuchaczy w zakresie umiejętności tworzenia i wykorzystania kodów QR w edukacji oraz bezpłatnego systemu do publikacji i udostępniania materiałów dydaktycznych i nie tylko.
  • Uczestnik samodzielnie przygotuje własne kody QR z dostępem do wybranych zasobów internetowych, utworzy i opublikuje materiały na własnej wirtualnej tablicy z materiałami dydaktycznymi.

Dla kogo?

• Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli wszystkich specjalności, nauczycieli, bibliotekarzy i wychowawców świetlic.

Godziny: 17:30-18:30

Istnieje możliwość organizacji warsztatów stacjonarnych, wówczas czas trwania warsztatów to 3 godziny dydaktyczne. Cena za warsztaty stacjonarne ustalana jest indywidualnie.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.