34/2021 Wiosna "Interaktywne aplikacje edukacyjne w Learning Aps"

Opis szkolenia:

• Zajęcia przygotowują słuchaczy w zakresie umiejętności tworzenia i wykorzystania interaktywnych i multimedialnych aplikacji edukacyjnych w pracy dydaktycznej za pomocą dostępnych szablonów na bezpłatnym portalu learningapps.org.
  • Wszystkie utworzone zasoby edukacyjne w postaci testów, krzyżówek, łączenia par wyrazów i obrazów oraz wielu innych są do wykorzystania na tablicach interaktywnych i urządzeniach mobilnych.

Dla kogo: szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich specjalności.

Godziny: 18:00 - 18:45

Istnieje możliwość organizacji szkolenia stacjonarnego, wówczas czas trwania szkolenia to 3 godziny dydaktyczne. Cena za szkolenie stacjonarne ustalana jest indywidualnie.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.