37/2021 Wiosna "Nauka programowania poprzez zabawę"

Opis szkolenia:

• zajęcia przygotowują słuchaczy w zakresie umiejętności nauki kodowania/programowania wizualnego, sterowania robotem lub obiektem na ekranie komputera, bądź innego urządzenia cyfrowego (smartfon, tablet).
  • słuchacz pozna i zrealizuje gry edukacyjne do nauki kodowania/programowania przez zabawę oraz wykorzysta bezpłatne aplikacje internetowe do nauki programowania.

Dla kogo?

• szkolenie adresowane jest do nauczycieli rozpoczynających naukę programowania wśród dzieci i młodzieży - przedszkoli i szkół podstawowych wszystkich specjalności, nauczycieli, bibliotekarzy i wychowawców świetlic.

Godziny: 18 -18:45 webinar

Istnieje możliwość organizacji szkolenia stacjonarnego, wówczas czas trwania szkolenia to 3 godziny dydaktyczne. Cena za szkolenie stacjonarne ustalana indywidualnie.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.