007 AO - Warsztaty z obsługi programów graficznych tj Photoshop lub/i Corel - kurs podstawowy.

Cel szkolenia:

Umiejętność obsługi podstawowych funkcji programów grafiki rastrowej lub wektorowej.

Opis szkolenia:

Na zajęciach uczestnicy poznają podstawowe narzędzia pracy grafika lub fotografa. Nauczą się obróbki zdjęć lub umiejętności wykonywania podstawowych czynności w programie grafiki wektorowej tj. zaprojektowanie wizytówki, ulotki, zaproszenia itp.

Harmonogram szkolenia:

1. Powitanie uczestników.

2. Krótkie wprowadzenie w tematykę zajęć i przedstawienie planu warsztatu.

3. Część praktyczna.

4. Zakończenie.

Do kogo?

Warsztat Photoshopa polecany dla fotografów. Zajęcia online. Słuchacze muszą posiadać pakiet Photoshop CS6 lub wyższy.

Ilość uczestników:

4-15 osób.

Czas trwania 11 h

Cykl zajęć:

PROWADZĄCY:

dr Joanna Klimczak

Sylwetka trenera:

Dr Joanna Klimczak ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, PWSZ w Raciborzu na kierunku edukacja artystyczna z grafiką użytkową oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach na kierunku kulturoznawstwo. W czerwcu 2017 roku obroniła tytuł doktora nauk humanistycznych na kierunku kulturoznawstwo. Od 13 lat zajmuje się nauczaniem fotografii, a od 8 lat związana jest z Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie na stanowisku nauczyciela kontraktowego przedmiotów zawodowych oraz z Instytutem Studiów Podyplomowych w Tychach w charakterze wykładowcy. Artysta i teoretyk od lat zajmująca się fotografią i malarstwem. Każdą wolną chwilę spędza na zwiedzaniu dalekich krajów. Fotograficznych inspiracji poszukuje w biurowych dzielnicach europejskich miast.

Informacje dodatkowe:

• opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758
  • informację potwierdzającą termin szkolenia uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy.