20/2021 Wiosna "Warsztaty z obsługi programów graficznych tj. Photoshop lub/i Corel - kurs podstawowy"

Cel szkolenia:

Umiejętność obsługi podstawowych funkcji programów grafiki rastrowej lub wektorowej.

Opis szkolenia:

• Na zajęciach uczestnicy poznają podstawowe narzędzia pracy grafika lub fotografa.
  • Nauczą się obróbki zdjęć lub umiejętności wykonywania podstawowych czynności w programie grafiki wektorowej tj. zaprojektowanie wizytówki, ulotki, zaproszenia itp.

Do kogo?

• Warsztat Photoshopa polecany dla fotografów.
  • Słuchacze muszą posiadać pakiet Phtoshop CS6 lub wyższy.

Czas trwania: 11 h

PROWADZĄCY:

dr Joanna Klimczak

Sylwetka trenera:

Dr Joanna Klimczak ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, PWSZ w Raciborzu na kierunku edukacja artystyczna z grafiką użytkową oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach na kierunku kulturoznawstwo. W czerwcu 2017 roku obroniła tytuł doktora nauk humanistycznych na kierunku kulturoznawstwo. Od 13 lat zajmuje się nauczaniem fotografii, a od 8 lat związana jest z Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie na stanowisku nauczyciela kontraktowego przedmiotów zawodowych oraz z Instytutem Studiów Podyplomowych w Tychach w charakterze wykładowcy. Artysta i teoretyk od lat zajmująca się fotografią i malarstwem. Każdą wolną chwilę spędza na zwiedzaniu dalekich krajów. Fotograficznych inspiracji poszukuje w biurowych dzielnicach europejskich miast.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904