21/2021 Wiosna "Historia sztuki. Warsztaty"

Cel szkolenia:

Poznanie najważniejszych dzieł sztuki europejskiej i polskiej.

Opis szkolenia:

Zajęcia opierają się na cyklu wykładów opowiadających najważniejsze epoki i nurty w historii sztuki.

Do kogo?

Warsztaty z historii sztuki są zajęciami opartymi na szeregu wykładów omawiających najważniejsze epoki i nurty w historii sztuki europejskiej. Przeznaczone są dla osób zainteresowanych wiedzą z tego zakresu

Czas trwania: 20 h

PROWADZĄCY:

dr Joanna Klimczak

Sylwetka trenera:

Dr Joanna Klimczak ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, PWSZ w Raciborzu na kierunku edukacja artystyczna z grafiką użytkową oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach na kierunku kulturoznawstwo. W czerwcu 2017 roku obroniła tytuł doktora nauk humanistycznych na kierunku kulturoznawstwo. Od 13 lat zajmuje się nauczaniem fotografii, a od 8 lat związana jest z Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie na stanowisku nauczyciela kontraktowego przedmiotów zawodowych oraz z Instytutem Studiów Podyplomowych w Tychach w charakterze wykładowcy. Artysta i teoretyk od lat zajmująca się fotografią i malarstwem. Każdą wolną chwilę spędza na zwiedzaniu dalekich krajów. Fotograficznych inspiracji poszukuje w biurowych dzielnicach europejskich miast.

Informacje dodatkowe:

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodne z wytycznymi MEN
  • opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego: 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758,
  • w przypadku zebrania się grupy, uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 515-403-148, 512-542-904.