Zamówienia publiczne - Studia podyplomowe

Najważniejsze informacje o tej specjalności

 • kalendarz studiów podyplomowych

  2 semestry

 • znajdź odpowiednie studia podyplomowe

  Gwarancja stałej ceny i braku dodatkowych opłat

 • najlepszy wybór studiów podyplomowych to ISP

  Wykładowcy praktycy

 • świadectwo ukończenia studiów podyplomowych

  Świadectwo zgodne ze wzorem Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN)

Zamówienia publiczne

Obecne studia podyplomowe prowadzimy w oparciu o aktualne standardy kształcenia, a w szczególności o:

 • ROZPORZĄDZENIE MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO - STANDARD KSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI (Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. poz 1450))

Najważniejsze informacje i korzyści

 • Studia podyplomowe prowadzone przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu
 • Brak pracy dyplomowej i egzaminu końcowego
 • Stała liczba semestrów.
 • Koszt za całość studiów tylko 3800,00 zł + opłata wpisowego, niezmienny przez cały okres ich trwania. Bez prowizji i dodatkowych opłat.
 • Wygodny tryb: zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie.
 • Małe grupy zajęciowe. Komfort i efektywna nauka.
 • Pełen program studiów dostępny w zakładce „Przedmioty”.
 • Proste i wygodne zapisy online. Wystarczy nacisnąć przycisk „Zapisz się” i przejść przez intuicyjny proces zapisu.
 • Więcej informacji pod numerem telefonu 32 787 57 47 lub e-mail: [email protected].
 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych jest uznawane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, sporządzone zgodnie z jego wzorem i wytycznymi.
 • Więcej informacji --> (KLIKNIJ)

Każdy kto zajmuje się w swojej pracy wydatkowaniem pieniędzy publicznych lub kontrolowaniem takowych wydatków wie jak ważna jest wszechstronna znajomość przepisów, praktyk i licznych rozwiązań. Aby działalność związana z zamówieniami publicznymi była maksymalnie efektywna, osoby zajmujące się nią muszą być wyposażone w bardzo wysokie kwalifikacje. Coraz większa ilość regulacji i intensyfikacja procesów w tym zakresie wymagają jasno sprecyzowanych kompetencji i odpowiedniego podejścia. Aby w pełni odpowiedzieć na aktualne potrzeby rynku pracy, Instytut Studiów Podyplomowych przygotował ofertę studiów podyplomowych na specjalności Zamówienia publiczne. Proponowany przez nas program to rzetelna, efektywna, skuteczna i szybka droga do zdobycia właściwego przygotowania do pracy związanej z dysponowaniem i nadzorowaniem wydatków publicznych. Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu, przekażemy Ci cały zestaw umiejętności, za sprawą których nie tylko z łatwością znajdziesz pracę, ale będziesz mógł wykonywać swoje obowiązki zawodowe w sposób niesamowicie sprawny. Jako absolwent zyskasz wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zamówień publicznych oraz będziesz posiadać umiejętności rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów z nimi związanych.

Adresaci studiów

Studia podyplomowe na specjalności Zamówienia publiczne to najlepsza droga do podniesienia swoich kwalifikacji, a co za tym idzie, zdobycia wymarzonej pracy lub awansu. Wiedza i umiejętności, które można uzyskać na tej specjalności przydadzą się wszystkim, którzy biorą udział w procesie udzielania zamówień publicznych i pracują w sektorze finansów publicznych. Studia dedykowane są również wykonawcom składającym oferty w sektorze zamówień publicznych, osobom nadzorującym wydatkowanie środków publicznych, kontrolującym prawidłowość udzielania zamówień publicznych, a także wszystkim tym, którzy są zainteresowani tematyką zamówień publicznych.

Cel studiów

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pełnienia funkcji w procesie udzielania i uzyskiwania zamówień publicznych oraz przygotowanie do uruchomienia procedur związanych z zamówieniami publicznymi. Jako lider w kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych dysponujemy najlepszą kadrą, składającą się z czołowych wykładowców akademickich i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasz innowacyjny program to okazja, aby zdobyć kompletną wiedzę na temat aspektów prawnych i organizacyjnych zamówień publicznych, oraz przyswoić przepisy dotyczące wydatkowania środków publicznych. Oferujemy Ci nowoczesne podejście do kształcenia, oparte na zróżnicowanych formach nauczania, takich jak:

- spotkania z doświadczonymi praktykami z branży,

- interaktywne wykłady i nowoczesne formy nauczania,

- burze muzgów i case studies,

- nacisk na naukę umiejętności praktycznych.

Wybierając studia podyplomowe na specjalności Zamówienia publiczne, wybierasz solidne i praktyczne wykształcenie, które w pełni przygotuje Cię do samodzielnego świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Perspektywy zawodowe

Jako absolwent studiów z łatwością znajdziesz zatrudnienie w administracji państwowej, samorządowej, służbie zdrowia, PKP, lasach państwowych, sądownictwie, jednostkach sektorowych oraz w sektorze prywatnym. Dogłębne zapoznanie ze specyfiką procedur udzielania zamówień publicznych i związanych z nimi procesami prawidłowego przygotowania ofert sprawi, że nabyte w trakcie studiów kompetencje posłużą Ci do podniesienia swojej konkurencyjności w wielu dziedzinach i branżach.

Studia realizowane są we współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu.

Świadectwo

Absolwenci otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu.

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych jest uznawane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wydawane świadectwo jest zgodne ze wzorem i wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.Nazwa przedmiotu
Audyt zamówień publicznych
Dokumentacja i regulamin wewnętrzny zamówień publicznych
Finanse publiczne - małe przedsiębiorstwo
Internet - rola w komunikacji z ofertami
Kontrola zamówień publicznych
Prawo gospodarcze
Prawo zamówień publicznych stosowanie ustawy
Przeprowadzenie postepowania o zamówieniu publicznym
Rynek zamówień publicznych
Ryzyko w zamówieniach publicznych
Specyfikacja warunków zamówienia
System zamówień publicznych w Polsce
Techniki negocjacji w zamówieniach publicznych
Umowy w zamówieniach publicznych
Zamówienia publiczne a innowacyjność przedsiębiorstw
Zamówienia publiczne w orzecznictwie
Zamówienia publiczne w UE

Termin składania dokumentów:

Dokumenty w ramach rekrutacji na rok akademicki 2023/2024 należy złożyć do 7 dni od momentu zapisu na specjalność.

Rekrutacja trwa do 30.11.2023 r.

Zasady przyjęcia:

O przyjęciu kandydata na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat pierwszej raty.

Wymagane dokumenty:

 • wypełniony kwestionariusz osobowy (wysyłany podczas zapisów przez stronę) lub dostępny w sekretariacie,
 • kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
 • dowód wpłaty wpisowego 200 zł¹ *,
 • 2 egzemplarze podpisanej umowy o świadczeniu usług edukacyjnych (będzie ona dostępna do pobrania po przejściu procesu rekrutacji on-line).

Dokumenty można przesłać listownie, bądź złożyć osobiście w sekretariacie Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach przy ul. Sienkiewicza 1

¹ Wpisowe jest zwracane tylko i wyłącznie w przypadku nie uruchomienia danej specjalności studiów.


Opłaty dla tej specjalności:

 • Suma opłat - 3800,00 zł
 • Ilość rat - 10
 • Cena za miesiąc - 380 zł
 • Wpisowe - 200 zł

Opłaty prosimy realizować na indywidualne konta słuchaczy. Szczegółowe informacje można znaleźć w Strefie Słuchacza.

Istnieje możliwość opłaty czesnego w ratach bez dodatkowych kosztów.

Koszt studiów przez cały okres ich trwania jest niezmienny.

Obecnie nie mamy promocji na tę specjalność, jednak możliwe, że już niedługo znajdzie się tu coś ciekawego dla Ciebie - zajrzyj do nas!

Aplikuj na specjalność

Podaj swoje dane aby się zapisać.

KRAFC CONSULTING SP. Z O.O. prowadzący ISP PKU z siedzibą w Tychach (43-100 Tychy), ul. Sienkiewicza 1 wskazuje, że założenie przez Państwa konta słuchacza na stronie internetowej https://www.podyplomowka.edu.pl/ czy zarejestrowanie się na wybrane przez Państwa studia podyplomowe stanowi wyrażenie przez Państwa zgody na podanie danych osobowych. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w dokumencie Polityka prywatności, która jednocześnie stanowi wypełnienie przez Administratora danych obowiązku informacyjnego z art. 13. RODO.