Negocjacje i mediacje w biznesie

Najważniejsze informacje i korzyści

• Okres realizacji studiów od października 2018 do czerwca 2019 roku.
  • Koszt za całość studiów tylko 2600,00 zł + opłata wpisowego, niezmienny przez cały okres ich trwania. Bez prowizji i dodatkowych opłat.
  • Wygodny tryb: zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie.
  • Małe grupy zajęciowe. Komfort i efektywna nauka.
  • Pełen program studiów dostępny w zakładce „Przedmioty”.
  • Proste i wygodne zapisy online. Wystarczy nacisnąć przycisk „Aplikuj teraz” i przejść przez intuicyjny proces zapisu.
  • Więcej informacji pod numerami telefonów 32 787 57 47 lub tel. 798-957-490, a także e-mail: isp@podyplomowka.edu.pl.
  • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych jest uznawane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wydawane świadectwo jest zgodne ze wzorem i wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Biznes to przede wszystkim praca z ludźmi. Umiejętność komunikowania się z nimi i przekonywania do własnych decyzji, czy punktu widzenia często może zaważyć na powodzeniu różnych przedsięwzięć. Ma to szczególne znaczenie w aspektach takich jak zarządzanie, planowanie i realizowanie strategii, komunikacja z pracownikami, czy rozwiązywanie konfliktów. Osiąganie zamierzonych celów i efektów w tych kwestiach przychodzi znacznie łatwiej, gdy posiada się profesjonalne podejście, doświadczenie i solidną wiedzę merytoryczną. Z tego powodu, każda osoba, która w swojej codziennej pracy zajmuje się rozwiązywaniem trudnych, skomplikowanych sytuacji i budowaniem relacji z ludźmi, powinna inwestować w wykształcenie pod tym względem. To najlepsyz sposób na to aby podniesc swoją skuteczność i efektywność, a co za tym idzie, aby osiągnąć sukces. Jeśli pragniesz rozwinąć swoje kompetencje pod tym względem, Instytut Studiów Podyplomowych przygotował dla Ciebie ofertę studiów podyplomowych na specjalności Negocjacje i mediacje w biznesie, na których nauczysz się:

- jak radzić sobie z konfliktami w biznesie i w życiu osobistym,

- jak skutecznie komunikować się z partnerami biznesowymi, pracownikami i różnymi instytucjami.

Proponowane przez nas studia podyplomowe na specjalności Negocjacje i mediacje w biznesie to fantastyczna oferta rozwoju dla:

- przedsiębiorców poszukujących aktualnych modeli rozwiązywania sytuacji trudnych we współczesnym przedsiębiorstwie,

- funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej i Służby Więziennej.

Naszymi najważniejszymi celami na specjalności Negocjacje i mediacje w biznesie są:

- przekazanie wiedzy na temat podstaw zarządzania podmiotami gospodarczymi w warunkach turbulentnego i konfliktogennego otoczenia,

- teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do rozwiązywania konfliktów (w charakterze negocjatorów lub mediatorów) występujących w zakładach pracy, między pracodawcami a związkami zawodowymi, w środowiskach lokalnych i rodzinnych, w kontaktach handlowych i politycznych,

- przekazanie wiedzy na temat sposobów i strategii komunikacji w negocjacjach,

- zdobycie umiejętności stosowania strategii i taktyk negocjacyjnych i mediacyjnych, które są podstawą do generowania rozwiązań i prowadzenia skutecznych rozmów,

- zdobycie wiedzy z zakresu prawa, niezbędnej do konstruktywnego rozwiązywania konfliktów politycznych, społecznych, gospodarczych i rodzinnych,

- wypracowanie umiejętności menedżerskich, sprzyjających realizacji efektywnych strategii, w tym negocjacyjnych,

- rozwinięcie umiejętności perswazji i skutecznego przekonywania oraz zarządzania własnymi emocjami, radzenia sobie ze stresem w sytuacjach kryzysowych.

Korzyści

Jako instytucja z wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą w dziedzinie kształcenia podyplomowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, oferujemy Ci pakiet korzyści, w tym:

- naukę pod okiem czołowych wykładowców akademickich,

- spotkania z ekspertami z branży, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem,

- innowacyjne formy kształcenia takie jak wykłady interaktywne, warsztaty praktyczne, burze mózgów, case study, dyskusje,

Podstawa prawna

Decyzja Ministra Edukacji Narodowej i Sportu nr DSW-3-0145-230/TT/2001 z dnia 20 sierpnia 2001 roku.

Nazwa przedmiotu
w trakcie opracowywania

• Nadal przyjmujemy słuchaczy

Dokumenty można przesłać listownie, bądź złożyć osobiście w sekretariacie Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach przy ul. Sienkiewicza 1. Nadal przyjmujemy dokumenty w listopadzie!

Zorganizujemy studia w twojej miejscowości jeśli grupa słuchaczy będzie większa niż 20 osób.

Opłaty dla tej specjalności:

• Suma opłat - 2 600 zł
  • Koszt semestru - 1 300 zł
  • Opłata wpisowa - 200 zł

Sprawdź aktualne promocje

Opłaty prosimy realizować na indywidualne konta słuchaczy. Szczegółowe informacje można znaleźć w Strefie Słuchacza.

Koszt studiów przez cały okres ich trwania jest niezmienny.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy następujące promocje dla tej specjalności:
  • Oferta specjalna dla obecnych słuchaczy Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach - kwota każdego semestru dla kolejnej umowy obniżona o 100 zł!

Cena każdego semestru dla kolejnej umowy obniżona o 100 zł

Jeśli aktualnie studiujesz już u nas, kolejna specjalność, na jaką się zdecydujesz, będzie tańsza aż o 100 zł za każdy semestr!

• Oferta specjalna dla absolwentów Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach

Cena każdego semestru obniżona o 100 zł

Jeśli studiowałeś już u nas dowolną specjalność, kolejna specjalność będzie tańsza aż o 100 zł za każdy semestr!

Podstawa prawna

Zapraszamy do pobrania plików:

- Regulamin praktyk

- Informacja dotycząca praktyk WSHE

Aplikuj na specjalność

Podaj swoje dane aby się zapisać.

Masz konto? Zaloguj się.

Semestrów 4
Semestrów 3
Semestrów 3

Nadal możesz się zapisać! Nie czekaj, skontaktuj się! Do końca zostało już tylko 4 dni!