ISP na Europejskim Kongresie Gospodarczym!


ISP na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Przedstawiciele naszego Instytutu wzięli udział w jubileuszowej, 10. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbył się w dniach 14.05 - 16.05 na terenie katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz hali sportowo-widowiskowej Spodek.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w najważniejszym wydarzeniu biznesowym w Europie Środkowej, które w tym roku było poświęcone takim zagadnieniom jak perspektywy rozwojowe w Unii Europejskiej, wpływ przemian technologicznych na gospodarkę, instytucje, życie społeczne i relacje między ludźmi czy rozwój miast i metropolii.

Wśród ponad 900 prelegentów, w wydarzeniu wzięły udział takie osobistości ze świata polityki i biznesu jak komisarz ds. handlu Cecilia Malmström, były prezydent Rady Europejskiej i premier Belgii w latach 2008-2009 Herman Van Rompuy, premier Kornel Morawiecki czy wiceminister Jarosław Gowin.

ISP w Tychach, jako lider w kształceniu podyplomowym, przywiązuje olbrzymią wagę do zachodzących w Polsce i na świecie zmian w dziedzinach takich biznes i pedagogika, oraz wszelkich innowacji. Dzięki temu możemy oferować naszym słuchaczom nowoczesne, dostosowane do obecnych realiów i wysokojakościowe studia i szkolenia.