Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017

Inauguracja Roku Akademickiego

W dniu 22.10.2016 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 

Zgodnie z wartościami uroczystości otwarcia Roku Akademickiego 2016/2017 rozpoczęły się Mszą Świętą. Następnie po przejściu do auli konferencyjnej i wniesieniu sztandaru, został odśpiewany Hymn Państwowy i Gaude Mater Polonia przez zaproszony chór akademicki.   

Uroczystą Inaugurację prowadziła Pani Kierownik Studiów Podyplomowych - Danuta Słowik. Po przywitaniu gości, Pan Radosław Ciaś - Dyrektor Instytutu Studiów Podyplomowych, przedstawił osiągnięcia instytutu, od początku jego istnienia. Rok Akademicki 2016/2017 jest już 5 rokiem działalności Instytutu.
Następnie wystąpiła Pani Dziekan dr Bogusława Łuków-Turkowska z Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu i oficjalnie otwarła Rok Akademicki 2016/2017. 
Po oficjalnym rozpoczęciu, wysłuchaliśmy wykładu dr. Krzysztofa Kucypera na temat: „Jednostka a społeczeństwo – wywieranie wpływu na ludzi”
Oficjalne uroczystości zamknęło odsłuchanie Gaudeamus Igitur i wyprowadzenie sztandaru. Następnie w goście wraz z kierownictwem Instytut Panem Radosławem Ciaś - dyrektorem, Łukaszem Bukowskim - managerem, Kierownik Studiów Podyplomowych - Danutą Słowik oraz współpracownikami wzięli udział w bankiecie.