<h1 class='header-inherit'>Usprawnianie technik szybkiego uczenia się i zapamiętywania</h1>
Koszt szkolenia:60 zł

Usprawnianie technik szybkiego uczenia się i zapamiętywania

PROGRAM SZKOLENIA

PT: USPRAWNIANIE TECHNIK SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ

I ZAPAMIĘTYWANIA

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników  z formami, metodami szybkiego uczenia się i zapamiętywania. Warsztaty prezentują ponadto bogatą paletę metod pracy, ćwiczeń usprawniających,  prezentując rozwiązania metodyczne, praktyczne, psychologiczne porady i wskazówki, jak przyspieszyć proces uczenia się i zapamiętywania w zależności od umiejętności modalnych i możliwości.

Szkolenie polecane jest dla: rad pedagogicznych, rodziców, studentów, uczniów, pracowników oświaty, kultury.

Czas trwania: 6 h

Każdy uczestnik otrzymuje po zakończeniu szkolenia Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

MODUŁY TEMATYCZNE ZAJĘĆ:

1.   Potęga umysłu-wprowadzenie-1 h

2.   Sztuka szybkiego uczenia się-od teorii do praktyki-1,5 h

3.   Warsztaty metodyczne-uczyć się szybciej, więcej -1,5h

4.   Jak motywować, mobilizować ,wzmacniać w procesie zapamiętywania, uczenia się?-1,5 h

5.   Podsumowanie i ewaluacja-0,5 h

Metody pracy:  warsztaty coachingowe, eventy psychologiczne,wykład, pogadanka, warsztaty pracy twórczej, debata, burza mózgów, drama

Narzędzia: 3 prezentacje ppt, karty pracy, gra strategiczna, laptop, program szkolenia

Koszt szkolenia 60zł/osobę, minimalna wymagana ilość uczestników do rozpoczęcia szkolenia : od 15 do 25 osób