<h1 class='header-inherit'>Warsztaty relaksoterapii</h1>

Warsztaty relaksoterapii

PROGRAM KREATYWNEGO KURSU

PT: WARSZTATY RELAKSOTERAPII

Celem szkolenia jest zapoznanie  uczestników z metodami, technikami relaksacyjnymi, ze  sztuką osiągania harmonii,  formami odblokowywania wewnętrznych zasobów energii oraz wyciszania, uspokajania organizmu.

Realizatorzy nastawiają się na prezentację rozwiązań w pracy: kreatywnej, twórczej    i innowacyjnej…

Szkolenie polecane jest dla: pracowników różnych środowisk, rad pedagogicznych, rodziców, studentów, uczniów, pracowników poradni pedagogiczno-psychologicznych, opiekunów dzieci, korepetytorów, wykładowców.

Czas trwania: 6,5 h

Każdy uczestnik otrzymuje po zakończeniu szkolenia Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

MODUŁY TEMATYCZNE ZAJĘĆ:

1.   Potęga relaksoterapii -od analiz,badań do efektów -1 h

2.   Metody kontemplatywnego relaksu-1,5 h

3.   Warsztaty uważnej obserwacji, wyciszania-1,5h

4.   Ćwiczenia energetyczne i relaksacyjne-1,5 h

5.   Podsumowanie i ewaluacja-0,5 h

Metody pracy: warsztaty coachingowe, eventy psychologiczne,wykład, pogadanka, warsztaty pracy twórczej, debata, burza mózgów, drama

Narzędzia:  prezentacje ppt, karty pracy, scenariusze dramowe, film instruktażowy, laptop, program szkolenia

Koszt szkolenia 130zł/osobę, w przypadku większej ilości osób z jednej placówki istnieje możliwość negocjacji ceny.