<h1 class='header-inherit'>Asertywny nauczyciel – asertywny uczeń – treningi</h1>

Koszt szkolenia:100 zł

Asertywny nauczyciel – asertywny uczeń – treningi

PROGRAM KREATYWNEGO TRENINGU

PT: ASERTYWNY NAUCZYCIEL/RODZIC/SZEF-ASERTYWNY UCZEŃ/STUDENT/PRACOWNIK

Celem szkolenia jest wyeksponowanie asertywności jako sztuki-umiejętności, którą warto wykorzystywać.

Trening pokazuje ,,różne oblicza” asertywności w  pracy codziennej, w życiu, w środowisku uczniów studentów i w relacjach:uczeń/student-nauczyciel/wykładowca, rodzic-dziecko, pracownik-szef.

Realizatorzy nastawiają się na prezentację rozwiązań w pracy: kreatywnej, twórczej i innowacyjnej…

Szkolenie polecane jest dla: pracowników róznych środowisk, rad pedagogicznych, rodziców, studentów, uczniów, pracowników poradni pedagogiczno-psychologicznych, opiekunów dzieci, korepetytorów, wykładowców.

Czas trwania: 5 h

Każdy uczestnik otrzymuje po zakończeniu szkolenia Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

MODUŁY TEMATYCZNE ZAJĘĆ:

1.   Potęga asertywności-od analiz,badań do efektów -1 h

2.   Metody usprawniające asertywność w relacjach międzyludzkich-1,5 h

3.   Warsztaty metodyczne-,,Postaw na swoim i nie bądź tyranem”-1,5h

4.   Sztuka twórczej asertywności -0,5 h

5.   Podsumowanie i ewaluacja-0,5 h

Metody pracy: warsztaty coachingowe, eventy psychologiczne,wykład, pogadanka, warsztaty pracy twórczej, debata, burza mózgów, drama

Narzędzia: 5 prezentacji ppt, laptop, program szkolenia

Koszt szkolenia 100zł/osobę, w przypadku większej ilości osób z jednej placówki istnieje możliwość negocjacji ceny.