<h1 class='header-inherit'>Podnoszenie aspiracji edukacyjnych uczniów</h1>

Podnoszenie aspiracji edukacyjnych uczniów

PROGRAM SZKOLENIA

PT: PODNOSZENIE ASPIRACJI EDUKACYJNYCH UCZNIÓW

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z formami, metodami, narzędziami realizacji procesu podnoszenia aspiracji edukacyjnych uczniów.

Warsztaty prezentują ponadto bogatą paletę możliwości, metod pracy z tymi uczniami, dziećmi, prezentując rozwiązania metodyczne, praktyczne, psychologiczne porady i wskazówki-jak nie zniechęcić czym ich mobilizować, wzmacniać i jak ich wspierać, aktywizować?

Realizatorzy nastawiają się na prezentację rozwiązań w pracy: kreatywnej, twórczej i innowacyjnej…

Szkoleniepolecane jest dla: rad pedagogicznych, rodziców, studentów, uczniów, pracowników poradni pedagogiczno-psychologicznych, opiekunów dzieci, korepetytorów, wykładowców.

Czas trwania: 5 h

Każdy uczestnik otrzymuje po zakończeniu szkolenia Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

MODUŁY TEMATYCZNE ZAJĘĆ:

1.   Aspiracje edukacyjne uczniów i dzieci -1 h

2.   Metody usprawniające pracę kreatywną-1,5 h

3.   Warsztaty metodyczne-podnoszenie aspiracji edukacyjnych uczniów-1,5h

4.   Sztuka motywacji, pozytywnego wzmacniania, oddziaływań twórczych-porady i przykładowe rozwiązania -0,5 h

5.   Podsumowanie i ewaluacja-0,5 h

Metody pracy: warsztaty coachingowe, eventy psychologiczne,wykład, pogadanka, warsztaty pracy twórczej, debata, burza mózgów, drama

Narzędzia: 5 prezentacji ppt, laptop, program szkolenia

Koszt szkolenia 100zł/osobę, w przypadku większej ilości osób z jednej placówki istnieje możliwość negocjacji ceny.