<h1 class='header-inherit'>Metodyka pracy z uczniem zdolnym</h1>
Koszt szkolenia:100 zł

Metodyka pracy z uczniem zdolnym

PROGRAM SZKOLENIA

PT: METODYKA PRACY Z UCZNIEM ZDOLNYM

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z formami, metodami diagnozowania uczniów zdolnych oraz ze specyficznymi cechami tej grupy. Warsztaty prezentują ponadto bogatą paletę możliwości, metod pracy z uczniami, dziećmi zdolnymi, prezentując rozwiązania metodyczne, praktyczne, psychologiczne porady i wskazówki-jak nie zniechęcić uczniów zdolnych, czym ich mobilizować, wzmacniać i jak im przewodzić?

Szkolenie polecane jest dla: rad pedagogicznych, rodziców, studentów, uczniów, pracowników oświaty, kultury.

Czas trwania: 5 h

Każdy uczestnik otrzymuje po zakończeniu szkolenia Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

MODUŁY TEMATYCZNE ZAJĘĆ:

1.   Uczniowie zdolni -rys: społeczny, socjologiczny, psychologiczny-1 h

2.   Diagnozowanie uczniów zdolnych-1,5 h

3.   Warsztaty metodyczne-praca z uczniem zdolnym-1,5h

4.   Jak motywować, mobilizować uczniów zdolnych?-0,5 h

5.   Podsumowanie i ewaluacja-0,5 h

Metody pracy: warsztaty coachingowe, eventy psychologiczne,wykład, pogadanka, warsztaty pracy twórczej, debata, burza mózgów, drama

Narzędzia: 5 prezentacji ppt, laptop, program szkolenia

Koszt szkolenia 100zł/osobę, w przypadku osób z jednej placówki istnieje możliwość negocjacji ceny.