<h1 class='header-inherit'>Poradnictwo Rodzinne</h1>
Czas trwania studiów:3 semestry

Cena za 3 semestry: 3 900 zł

Poradnictwo Rodzinne

• Słuchacze nabędą wiedzę która obejmuje podstawowe metody i techniki pracy wykorzystywane w poradnictwie rodzinnym.
  • Słuchacze rozwiną kompetencje poradnicze, służące podnoszeniu jakości ich życia, oraz rozumienia sytuacji rodzinnych i radzenia sobie w diagnozowaniu ich problemów.
  • Studia wykształcą w słuchaczach wrażliwość etyczną oraz sens niesienia pomocy poradniczej i poczucia odpowiedzialności za podejmowane działania.
  • Studia przygotują słuchaczy do praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie poradnictwa rodzinnego, małżeńskiego, partnerskiego wychowawczego, zawodowego jak i adopcyjnego.

Adresaci studiów:

Studia podyplomowe „Poradnictwo Rodzinne” są skierowane do:

• Do pedagogów, psychologów, socjologów, pracowników socjalnych,
  • Osób zatrudnionych w instytucjach wychowawczych, edukacyjnych
  • Osób zainteresowanych udzielaniem pomocy dzieciom, młodzieży, dorosłym w zakresie poradnictwa rodzinnego.

Poradnictwo Rodzinne

Adresaci studiów:

Studia podyplomowe „Poradnictwo Rodzinne” są skierowane do:

• Do pedagogów, psychologów, socjologów, pracowników socjalnych,
  • Osób zatrudnionych w instytucjach wychowawczych, edukacyjnych

Kadra Instytutu to doświadczeni wykładowcy śląskiego regionu z międzynarodowym dorobkiem naukowym oraz praktycy zawodu, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To osoby o bardzo długim doświadczeniu zawodowym. Codziennie zajmujący się praktycznym wykorzystaniem swojej wiedzy. Przekazujący swoją wiedzę w sposób rzetelny i i doskonale przygotowujący do praktycznego zastosowania przez naszych słuchaczy po zakończeniu studiów. To przedstawiciele wielu Organizacji, Stowarzyszeń, czynni nauczyciele z długoletnim stażem.