<h1 class='header-inherit'>Prawo Unii Europejskiej</h1>
Czas trwania studiów:2 semestry

Prawo Unii Europejskiej:

CEL STUDIÓW:

Celem studiów podyplomowych Prawo Unii Europejskiej jest przekazanie i wprowadzenie słuchaczy do wymogów stosowania prawa wspólnotowego. Program studiów jest skierowany do osób które interesują się prawem europejskim oraz osób które potrzebują taką wiedzę w swoim życiu zawodowym.

ADRESACI STUDIÓW :

Adresatami studiów są wszystkie osoby posiadające wykształcenie wyższe, I-go stopnia lub II-go stopnia ogólnych kierunków studiów. Nie jest wymagane posiadanie dyplomu studiów prawniczych.

Program studiów:

Prawo Unii europejskiej
Działalność gospodarcza w Unii Europejskiej
Prawo rynku wewnętrznego
Prawo spółek
Prawa człowieka w Unii Europejskiej
Prawo podatkowe
Ochrona konsumenta
Fundusze unijne
Prawo rolne – ochrona środowiska
Prawo pracy i prawo socjalne
Prawo podatkowe

Czas trwania studiów  – 2 semestry

Kadra Instytutu to doświadczeni wykładowcy śląskiego regionu z międzynarodowym dorobkiem naukowym oraz praktycy zawodu, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To osoby o bardzo długim doświadczeniu zawodowym. Codziennie zajmujący się praktycznym wykorzystaniem swojej wiedzy. Przekazujący swoją wiedzę w sposób rzetelny i i doskonale przygotowujący do praktycznego zastosowania przez naszych słuchaczy po zakończeniu studiów. To przedstawiciele wielu Organizacji, Stowarzyszeń, czynni nauczyciele z długoletnim stażem.