<h1 class='header-inherit'>Język angielski w kształceniu zintegrowanym i wychowaniu przedszkolnym.</h1>
Czas trwania studiów:3 semestry

Cena za 3 semestry: 3 900 zł

Studia podyplomowe nauczanie j. angielskiego w kształceniu zintegrowanym (3-10) lat i wychowaniu przedszkolnym

Bycie specjalistą w swojej dziedzinie to najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Wymaga to ciągłego samodoskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji, oraz odnajdywania w sobie nowych pokładów energii i zapału do ciężkiej pracy każdego dnia. Wysiłek włożony we własny rozwój to jednak najlepszy sposób na zaznanie satysfakcji i podniesienie swojej wartości na rynku pracy. Z tego powodu, jeśli posiadasz już pewne umiejętności i kwalifikacje w danej profesji, nie powinieneś na tym poprzestawać. Poszerzanie swoich horyzontów, a co za tym idzie, życiowych perspektyw, oraz samokształcenie się jest absolutnie najlepszą inwestycją, jaką możesz uczynić, aby zbudować dla siebie lepszą przyszłość. Czerp radość ze swojej pracy i nie pozwól na to, by dopadło Cię znużenie czy rutyna. Znajdź w sobie odwagę na postawienie kolejnego kroku w karierze i zapisz się na studia podyplomowe w Instytucie Studiów Podyplomowych. Oferujemy rewelacyjne kierunki pedagogiczne, w tym Nauczanie jęz. angielskiego w kształceniu zintegrowanym (3-10 lat) i wychowaniu przedszkolnym.

To specjalność dla wszystkich, którzy pracują, lub chcą pracować w charakterze nauczyciela, i dodatkowo, posiąść umiejętność nauczania języka angielskiego. Lekcje angielskiego dotyczą coraz młodszych dzieci - wynika to z faktu, że im wcześniej zaczniemy przyzwyczajać dziecko do języka obcego, tym lepiej będzie ono nim operowało w przyszłości. Nauka języka angielskiego od tak wczesnych lat powoduje, że dzieci szybko osiągają fantastyczne efekty, a w dorosłym życiu pełną płynność językową, a co za tym idzie, możliwość swobodnego wyboru pracy za granicą. Wiedzą o tym rodzice i placówki przedszkolne i szkolne, które starają się sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego, poszukując najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Możesz być jednym z nich - zapisz się na studia podyplomowe, a nasza kadra dopilnuje, abyś przyswoił wszystkie potrzebne Ci umiejętności. Zyskaj cenne kwalifikacje i wykorzystaj je w swojej pracy. Zostań liderem nowoczesnego nauczania i postaw na przygotowanie wysokiej jakości, pod okiem najlepszych wykładowców./p>

Adresaci studiów:

Jesteś nauczycielem wychowania przedszkolnego i klas I-III szkół podstawowych oraz pracujesz w przedszkolu, bądź w szkole podstawowej i nie posiadasz kwalifikacji do nauczania języka angielskiego? W takim razie studia podyplomowe Nauczanie języka angielskiego w kształceniu zintegrowanym (3-10 lat) i wychowaniu przedszkolnym będą dla Ciebie idealnym wyborem. Czekamy na osoby takie jak Ty - pozwolimy Ci rozwinąć dotychczasową, nawet podstawową, znajomość języka angielskiego i przekażemy Ci umiejętności do atrakcyjnego nauczania jej już najmłodszych dzieci.

Cel studiów:

Instytut Studiów Podyplomowych to miejsce, w którym doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wyglądają realia rynku pracy i warunki pracy nauczyciela. Dlatego, nasza wyspecjalizowana kadra wykładowców stawia przede wszystkim na innowacyjne podejście do nauczania, przekazując komplet wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, które stanowią odpowiedź na rzeczywiste wyzwania, z którymi musi mierzyć się osoba pracująca w tym zawodzie. Studia podyplomowe Nauczanie języka angielskiego w kształceniu zintegrowanym (3-10 lat) i wychowaniu przedszkolnym przygotowują do samodzielnego prowadzenia zajęć językowych z dziećmi w wieku 3-10 lat, a w kolejnym etapie do egzaminu na certyfikat FCE, co łącznie daje pełne kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w edukacji elementarnej. Studia podyplomowe przeznaczone są dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i klas I-III szkół podstawowych, wykazujących się podstawową znajomością języka angielskiego.

Gdzie można znaleźć pracę?

Absolwenci studiów uzyskują rewelacyjne perspektywy zawodowe, obejmujące możliwość zatrudnienia we wszystkich placówkach oświatowych, w charakterze przedszkolnego i wczesnoszkolnego nauczyciela języka angielskiego. Potężne zapotrzebowanie na osoby z dobrą znajomością angielskiego i przygotowaniem metodycznym, dostosowanym do dzieci w danym przedziale wiekowym, sprawia, że ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Nauczanie języka angielskiego w kształceniu zintegrowanym (3-10 lat) i wychowaniu przedszkolnym to gwarancja zatrudnienia i wysokich zarobków. Nie marnuj swojego potencjału i zyskaj dziesiątki możliwości za sprawą jednego kierunku - z nami to możliwe!

Studia realizowane są przy Współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu.

Program studiów:

• Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Sprawność pisania (poziom elementarny)
  • Wczesne wspomaganie rozwoju językowego dzieci
  • Znajomość struktur gramatycznych
  • Słownictwo, frazeologia, elementy słowotwórstwa
  • Fonetyka – przykładowe techniki
  • Kształtowanie sprawności mówienia
  • Metodyka nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym
  • Środki audiowizualne w nauczaniu języka angielskiego
  • Etyka zawodu nauczyciela w świetle nauk Jana Pawła II

Studia trwają 3 semestry.

Kadra Instytutu to doświadczeni wykładowcy śląskiego regionu z międzynarodowym dorobkiem naukowym oraz praktycy zawodu, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To osoby o bardzo długim doświadczeniu zawodowym. Codziennie zajmujący się praktycznym wykorzystaniem swojej wiedzy. Przekazujący swoją wiedzę w sposób rzetelny i doskonale przygotowujący do praktycznego zastosowania przez naszych słuchaczy po zakończeniu studiów. To przedstawiciele wielu Organizacji, Stowarzyszeń, czynni nauczyciele z długoletnim stażem.