<h1 class='header-inherit'>Odnawialne Źródła Energii</h1>
RekrutacjaZniżka 100% na wpisowe dla rekrutacji na rok 2017/2018 w terminie 18.09.2017-24.09.2017

• Wpisowe wynosi 200 zł. Wpisowe jest zwracane w przypadku gdy specjalność nie utworzy się.

• UWAGA! Każdy kto zapisze się do dnia 24.09.2017 r. jest zwolniony z opłaty wpisowej 200 zł

Wpisowe: 200 zł GRATIS dla rekrutacji na rok 2017/2018 w terminie 18.09.2017 - 24.09.2017 r.

Wpisowe jest zwracane w przypadku gdy specjalność nie utworzy się.

Odnawialne Źródła Energii Studia Podyplomowe

Wysiłek i trud, który wkładasz w naukę, opłaca się wtedy, gdy angażujesz swoje siły we właściwym kierunku. Dopiero w ten sposób, możesz zyskać pewność, że każda godzina spędzona na kształceniu się, pracuje na twoją przyszłość i rozwój. Tak jak każdy, posiadasz swoje mocne i słabe strony - grunt, to dobrze wykorzystać własne zalety w zawodzie, który przyniesie Ci samorealizację i spełnienie ambicji. Nawet najwęższa branża czy specjalizacja ma sens, gdy wiesz, że jesteś właściwą osobą do pracy w niej. Wykazująć konsekwentnosć i upór, możesz osiągnąć znacznie więcej, niż Ci się wydaje. Nie trać czasu i spożytkuj go w dziedzinie, którą kochasz i którą się pasjonujesz. Dziś, rynek pracy czeka na takie osoby jak Ty. Współczesne szkolnictwo coraz szybciej adaptuje nowe przedmioty i elementy nauczania.

Tradycyjny zestaw lekcji wymaga uzupełniania go o nowe zagadnienia i wiedzę, w dużym stopniu odpowiadającą aktualnym realiom i warunkom życia. Z tego również powodu, wciąż rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w innowacyjnych dziedzinach, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie, obejmujące podstawy teoretyczne i umiejętności praktyczne, do zarażania wiedzą młodych ludzi na każdym szczeblu kształcenia. To niesamowita szansa dla wszystkich, którzy ukończyli już studia wyższe uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela, lecz chcą poszerzyć swoje perspektywy i wyprzedzić nadchodzące wielkimi krokami zmiany. Jeśli jesteś taką osobą, nie marnuj swojego potencjału i zacznij budować dla siebie lepszą przyszłość.

Zapisz się na studia podyplomowe na specjalności Odnawialne Źródła Energii. To propozycja 2 semestrów nauki w ramach 19 przedmiotów, wśród których czekają na Ciebie angażujące ćwiczenia, rozwijające wykłady i fantastyczne praktyki - wszystko pod okiem najlepszych fachowców z naszej kadry. Wykorzystaj swoją dotychczasową wiedzę, aby zdobyć zupełnie nowe kompetencje w zakresie nowoczesnych źródeł energii, poszanowania środowiska, innowacyjnych technologii i zaskakujących rozwiązań, które lada chwila, staną się częścią naszej codzienności. Kariera zawodowa stanie dla Ciebie otworem - wykorzystując kwalifikacje zdobyte w Instytucie Studiów Podyplomowych staniesz się prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie.

Studia podyplomowe na specjalności Odnawialne Źródła Energii to oferta wzbogacenia własnych kwalifikacji, w celu poszerzenia perspektyw zawodowych i zyskania większej konkurencyjności na rynku pracy, szczególnie dla nauczycieli, którzy chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), a także do tych, którzy aktywnie nauczają już jednego przedmiotu, lecz pragną uzyskać uprawnienia do nauczania drugiego. Czekamy na nauczycieli przedmiotów zawodowych, instruktorów praktycznej nauki zawodu i wszystkich pracowników oświaty zainteresowanych zdobyciem lub podwyższeniem swoich kwalifikacji z zakresu OZE. Zainwestuj w siebie i zagwarantuj sobie stabilną przyszłość i dogodną pozycję, do zaplanowania fantastycznej kariery naukowej i zawodowej.

Głównym cele naszej kadry na specjalności Odnawialne Źródła Energii, jest kompleksowe, wielowymiarowe i niezwykle efektywne przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na unikatowym kierunku z zakresu odnawialnych źródeł energii. Gwarancją uzyskania kwalifikacji najwyższej jakości jest nasz innowacyjny program nauczania, przygotowany przez wykwalifikowaną kadrę akademicką oraz doświadczonych fachowców praktycznych, skierowany do rozwoju kompetencji zawodowych nauczycieli przedmiotów technicznych.

Szczególny nacisk kładziemy na jak najlepsze praktyki, podczas, których studenci mogą nie tylko czerpać z wieloletniego doświadczenia wykładowców, lecz rozwijać własne twórcze myślenie i umiejętność atrakcyjnego przekazywania poszczególnych zagadnień. W ich trakcie nauczymy Cię takich zdolności jak lutowanie na twardo przy użyciu pałeczek lutowniczych ze srebrem, standardowe lutowanie miękkie, odzyskiwanie gazu z układu chłodniczego, sprawdzanie szczelności układu chłodniczego, nabicie układu chłodniczego, wykonanie próżni w układzie chłodniczym, zgrzewanie elektrooporowe, zaciskanie rur typu „steel”, zgrzewanie polifuzyjne, badanie stężenie roztworu glikolowego, gięcie rur chłodniczych czy montaż instalacji fotowoltaicznej typu „on grid” i „off grid”. Z tak solidnym przygotowaniem, z łatwością odnajdziesz się na dzisiejszym rynku pracy i zrealizujesz własne ambicje i marzenia. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Ukończenie Podyplomowych Studiów w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii upoważnia absolwentów do nauczania przedmiotów związanych z odnawialnymi źródłami energii, techniką urządzeń i systemów we wszystkich typach szkół, w szkolnictwie zarówno stopnia podstawowego, średniego jak i zawodowego. Uzyskana umiejętność wykorzystywania najnowocześniejszych narzędzi multimedialnych gwarantuje nauczanie każdej grupy wiekowej na najwyższym poziomie. Zdobyta wiedza oraz umiejętności praktyczne przydatne są na stanowiskach związanych z energetyką oraz systemami grzewczymi czy dotacjami zarówno w firmach usługowych, sprzedażowych, szkoleniowych, konsultingowych czy doradczych jak i instytucjach budżetowych.

WSZYSTKIE SPECJALNOŚCI SĄ DOSTOSOWANE DO NOWEJ USTAWY O OŚWIACIE (ZWIĄZANĄ Z LIKWIDACJĄ GIMNAZJÓW).

Studia trwają 2 semestry

Świadectwo: