Wspomaganie Rozwoju Dzieci w Żłobkach i Przedszkolach

Studia podyplomowe Wspomaganie rozwoju dzieci w żłobkach i przedszkolach

Współczesne wychowywanie i wspieranie rozwoju dzieci to niezwykle szeroka i wymagająca olbrzymiej wiedzy, oraz doświadczenia dziedzina. Postępy i odkrycia w przeróżnych obszarach, przede wszystkim pedagogiki i psychologii, spowodowały, że rodzice, nauczyciele i opiekunowie uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia każdego dziecka. To one decydują o jego rozwoju, umiejętnościach, talentach i przyszłej osobowości i charakterze. Czas ten przekłada się także na prawidłowe funkcjonowanie dziecka. Osoby, które zawodowo zajmują się wspieraniem rozwoju najmłodszych, muszą posiadać wiele cech, takich jak wysoka wrażliwość, cierpliwość, troska i rozwaga. To zestaw właśnie tych unikatowych atutów przekłada się na fantastyczne efekty pracy z nawet najmłodszymi dziećmi. Jednak nawet największy talent nie przyda się do niczego, jeśli nie zostanie doszlifowany poprzez odpowiednie, solidne i kompleksowe przygotowanie. Fundamenty w postaci bogatej wiedzy teoretycznej, licznych umiejętności praktycznych, oraz wysokich kompetencji to pierwszy krok, aby stać się jednym z profesjonalistów, których tak bardzo potrzebuje ta branża. Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych specjalistów w dziedzinie wspomagania rozwoju dzieci, zapisz się na studia podyplomowe w Instytucie Studiów Podyplomowych. Proponujemy Ci studia na specjalności Wspomaganie rozwoju dzieci w żłobkach i przedszkolach, która jest wyrazem najnowocześniejszego podejścia do podnoszenia kwalifikacji i przekazywania wiedzy praktycznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest twój czas, jak cenny jest twój potencjał i jak istotne są twoje oczekiwania, dlatego dołożymy wszelkiego wysiłku, aby wykształcić Cię w niesamowicie kompleksowy sposób, co znacznie poszerzy twoje perspektywy i sprawi, że bez problemu odnajdziesz się na rynku pracy, rozpoczynając fascynującą i satysfakcjonującą karierę. Opieka nad małym dzieckiem w żłobku, przedszkolu, lub w domu to zadanie, które wymaga bardzo wysokich kwalifikacji - każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko było otoczone jak największą troską i by mogło efektywnie rozwijać się w bezpiecznych warunkach. Znając realia obecnego rynku pracy, chcemy zaproponować Ci innowacyjny program studiów, w trakcie którego szybko przyswoisz niezbędną wiedzą i nabędziesz cenne umiejętności praktyczne. Zapisz się na studia udoskonalające już dziś i znajdź pracę w wymarzonej dziedzinie.

Studia podyplomowe na specjalności Wspomaganie rozwoju dzieci w żłobkach i przedszkolach są skierowane do wszystkich osób, które pracują z małymi dziećmi i chcą udoskonalić swoje kompetencje, wzbogacając je o najnowszą wiedzę i metody pracy, oraz do wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć karierę w tym zawodzie. W szczególności czekamy na nauczycieli wychowania przedszkolnego, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, opiekunki małych dzieci, dyrektorów żłobków i przedszkoli, a także pedagogów pracujących w żłobkach. Podnieś swoje kwalifikacje - świadcz usługi absolutnie najwyższej jakości i zwiększ swoją atrakcyjność na rynku pracy. Wyprzedź swoją konkurencję i dołącz do grona najlepszych specjalistów w tej atrakcyjnej i wciąż rozwijającej się branży.

Instytut Studiów Podyplomowych to niekwestionowany lider w kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji nauczycieli i pedagogów. Stawiamy wyłącznie na zajęcia i wykłady najwyższej jakości, opracowując dzięki temu interesujące i bardzo efektywne programy studiów. Studia podyplomowe na specjalności Wspomaganie rozwoju dzieci w żłobkach i przedszkolach mają na celu doposażyć słuchaczy w komplet wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych z zakresu wspierania rozwoju psychoruchowego małych dzieci (w domu, żłobku i przedszkolu), prowadzenia diagnozy rozwoju, czy konstruowania programów wspierania rozwoju. Oferujemy kompleksowe przygotowanie nauczycieli żłobka i przedszkola, opiekunek zajmujących się pracą z małym dzieckiem, pedagogów i psychologów pracujących w poradniach dla dzieci. Nasza kadra to najlepsi wykładowcy akademiccy i specjaliści z branży, którzy przekażą Ci swoje cenne doświadczenie, oraz będą profesjonalnie wspierać twój potencjał.

Kończąc studia podyplomowe na specjalności Wspomaganie rozwoju dzieci w żłobkach i przedszkolach będziesz mógł bez żadnego problemu znaleźć pracę w licznych przedszkolach, żłobkach lub jako opiekun dzieci w domu. To olbrzymi wachlarz możliwości - skorzystaj z nich już dziś. Zapisz się na studia podyplomowe i przekonaj się jak łatwo stać się profesjonalistą ze wsparciem najlepszych specjalistów.

WSZYSTKIE SPECJALNOŚCI SĄ DOSTOSOWANE DO NOWEJ USTAWY O OŚWIACIE (ZWIĄZANĄ Z LIKWIDACJĄ GIMNAZJÓW).

Podstawa prawna

Decyzja Ministra Edukacji Narodowej i Sportu nr DSW-3-0145-230/TT/2001 z dnia 20 sierpnia 2001 roku.

Nazwa przedmiotu Semestr
w trakcie opracowywania

• Termin przyjmowania zgłoszeń na semestr letni 2017/2018 upływa 15 marca 2018

Dokumenty można przesłać listownie, bądź złożyć osobiście w sekretariacie Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach przy ul. Sienkiewicza 1, w terminie do 15 marca 2018.

Zorganizujemy studia w twojej miejscowości jeśli grupa słuchaczy będzie większa niż 20 osób.

Opłaty dla tej specjalności:

• Suma opłat - 3 000 zł
  • Koszt semestru - 1 500 zł
  • Opłata wpisowa - 200 zł

Opłaty prosimy realizować na indywidualne konta słuchaczy. Szczegółowe informacje można znaleźć w strefie słuchacza.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy następujące promocje dla tej specjalności:
  • Oferta specjalna dla obecnych studentów ISP - kwota każdego semestru dla kolejnej umowy obniżona o 100 zł!

• Oferta specjalna dla absolwentów ISP - cena każdego semestru spada o 100 zł!

Aplikuj na specjalność

Podaj swoje dane aby się zapisać.

Masz konto? Zaloguj się.

Semestrów 3

Rozpocznij studia na wiosnę - rekrutacja na semestr letni trwa!