Przyprowadź znajomego i odbierz rabat

1 września 2017

wykład na studiach podyplomowych

Każdy z nas marzy o tym, aby jego praca wynikała z pasji. Rynek pracy jest na tyle zróżnicowany, że coraz trudniej jest nam zaznaczyć na nim swoją obecność. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Jeśli tylko zechcemy nad sobą popracować i włożymy w to odrobinę wysiłku, wyznaczone cele okażą się możliwe do spełnienia.

Decydując się podjęcie studiów podyplomowych, masz szansę na zdobycie przewagi na rynku pracy. Jeśli pragniesz wyróżnić się wśród kandydatów na dane stanowisko, uczynić możesz to tylko dzięki stałemu doskonaleniu swoich umiejętności i zdobywaniu nowych kompetencji.

Zachęcić do studiowania mogą Cię nasze promocje i zniżki, jakie oferujemy zarówno stałym, jak i nowym studentom. Jedną z naszych najnowszych ofert jest promocja pt. „Przyprowadź znajomego”.

Przyjdź ze znajomym i odbierz rabat

W terminie od 01.09.2017 r. do 30.09.2017 r. każdy ze słuchaczy, który przyprowadzi na studia podyplomowe osobę, otrzyma zniżkę w wysokości 150 zł. Zostanie ona odjęta od ostatniej płatności za ostatni semestr studiów. Warunkiem skorzystania z tej konkretnej promocji będzie wypełnienie wszystkich warunków wynikających z regulaminu i podpisanej umowy.

Zniżki dla studentów

Dodatkowo każdy z naszych absolwentów może otrzymać zniżkę do każdego semestru w wysokości 100 zł. Na promocję w takiej samej kwocie mogą liczyć także osoby obecnie studiujące na naszym instytucie.

Studia podyplomowe to klucz do Twojego sukcesu. Skorzystaj z oferty i promocji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz idealny kierunek już dziś!

UWAGA! Promocje obowiązują tylko w przypadku osób, które dostarczą do nas w ciągu 7 dni wypełnioną umowę!