Aktualne promocje w ISP w Tychach

2 października 2017

Poznaj nasze promocje na studia podyplomowe

Jeśli pragniesz poszerzyć swoje kompetencje i zdobyć nowe kwalifikacje w 12 miesięcy, studia podyplomowe będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych kierunków oraz atrakcyjnych specjalności, które zapewnią Ci lepszą pozycję na rynku pracy.

Oferta specjalna TYLKO do 10. października - zapisz się na dowolny kierunek, a my pokryjemy za Ciebie opłatę rekrutacyjną!

Rozpocznij studia za darmo - nie wydawaj na opłatę rekrutacyjną! Dzięki temu za całe studia zapłacisz mniej.

Program lojalnościowy "Przyprowadź znajomego"

We październiku przygotowaliśmy także atrakcyjną promocję dla studentów, którzy chcą polecać innym nasz Instytut. Wystarczy przyprowadzić do nas kolejnego, nowego studenta w dniach od 1.10.2017 do 10.10.2017, by otrzymać zniżkę w wysokości 150 zł!

Oferta specjalna dla Absolwentów i obecnych studentów ISP:

Jeśli ukończyłeś jedną z naszych specjalności w przeszłości, za każdy semestr nowej specjalności zapłacisz aż o 100 zł mniej! Jeśli obecnie studiujesz już w naszym Instytucie, za całe studia zapłacisz o 100 zł mniej za każdy semestr na dowolnej specjalności!

Studiuj taniej, zapraszamy!

UWAGA! Promocje obowiązują tylko w przypadku osób, które dostarczą do nas w ciągu 7 dni wypełnioną umowę!