Przedłużamy promocję na zapisy!


Sezon wakacyjny trwa w najlepsze i chociaż niewiele osób myśli w tym czasie o nauce, nasz Instytut nieprzerwanie prowadzi rekrutację na wszystkich kierunkach i specjalnościach. Większość z nas ma tendencje odkładania wszystkiego “na później”, jednak w przypadku studiów podyplomowych nie należy marnować czasu, gdyż nasza specjalna promocja -50% na zapisy trwa tylko do końca września! Dlaczego warto pomyśleć o wyborze kierunku dla siebie już dziś?

Zapisz się i zyskaj

Promocja -50% na zapisy oznacza, że pokryjemy za Ciebie połowę kosztów wpisowego, tj. 100 zł. To wspaniała okazja, żeby podjąć efektywne i owocne studia podyplomowe, sporo oszczędzając. Jeżeli planujesz w przyszłości zapisać się na studia podyplomowe, zrób to już teraz - nie będzie lepszej okazji! Odkładając tą decyzję na przyszłość, być może nie zdążysz skorzystać z oferowanego przez nas rabatu. Jeśli z kolei nie planowałeś zapisu, lub wciąż się wahasz, zwróć uwagę na to, ile możesz zyskać. Doświadcz studiów pod okiem najlepszych specjalistów i ekspertów, płacąc zaledwie połowę wpisowego. Z nami to możliwe!

Czas na zastanowienie się

Wraz z końcem lata i wakacji, rozpocznie się bieg codziennego życia, w tym wszystkie obowiązki, zajęcia i prace do wykonania. To zdecydowanie najgorszy okres, aby podejmować decyzje odnośnie swojej przyszłości. Dlatego warto pomyśleć o zapisie na studia podyplomowe już dziś, w czasie kiedy nie naglą nas żadne sprawy. Właśnie teraz, możesz na spokojnie zapoznać się z bogactwem oferowanych przez nas kierunków i specjalności studiów podyplomowych, oraz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Nie wiesz na co się zdecydować? W takim razie skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszystkie twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Analizując wszystkie za i przeciw, będziesz w stanie dokonać optymalnego wyboru, który pomoże Ci zbudować przyszłość, o której marzysz.

Niesamowita promocja -100 zł na zapisy na wszystkie specjalności i kierunki studiów podyplomowych to nasza propozycja dla każdego, kto nie jest do końca przekonany do takiej drogi rozwoju swoich umiejętności i kompetencji zawodowych, oraz do osób, które lubią oszczędzać i chcą cieszyć się najlepszą edukacją w rewelacyjnie niskiej cenie. Nie zmarnuj swojej szansy - zapisz się i zobacz jak wiele możesz zyskać z Instytutem Studiów Podyplomowych.

Przegapiłeś rekrutacje? U nas możesz się jeszcze zapisać!