Nie zwalniaj tempa w wakacje


Każdemu z nas potrzebny jest relaks i odpoczynek. Przerwa w roku akademickim to czas, w którym jednak nie powinniśmy całkowicie osiadać na laurach. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, z pewnością chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Nie porzucaj tych chęci tylko dlatego, że za oknem pojawiło się słońce. Okres wakacyjny sprzyja wszelkiego rodzaju aktywnościom i jest świetną okazją do tego, aby podjąć dodatkowy wysiłek intelektualny.

Uczenie się we własnym zakresie zupełnie nie przypomina metod, jakie znamy ze szkoły czy uczelni. Jest znacznie przyjemniejsze i dostarcza o wiele więcej satysfakcji. Myśląc o wakacyjnej nauce mamy do wyboru szereg możliwości, które zapewnią nam nie tylko brak nudy, ale także nowe zdolności.

Książki branżowe

W przerwie pomiędzy kolejnymi semestrami z pewnością znajdziesz czas, aby sięgnąć po niejedną interesującą książkę. Wybierz tę, która dostarczy Ci wiedzę z branży, w której się obracasz. Dzięki temu pozostaniesz na bieżąco z danym tematem, a przy okazji dowiesz się wielu nowych ciekawostek, którymi zaskoczysz uczelniane środowisko po zakończeniu wakacji.

Wakacyjny kurs

Chciałbyś poprawić swoją umiejętność posługiwania się językiem obcym lub nauczyć się grafiki komputerowej? Wybierz się na kurs wakacyjny! To idealna okazja, aby nauczyć się czegoś, na co nie miałeś dotąd czasu. Godziny, w których odbywają się zajęcia są zazwyczaj elastyczne i prawdopodobnie nie będą kolidować z twoimi innymi obowiązkami.

Darmowe szkolenia i konferencje

Jeśli mieszkasz w większym mieście, na pewno natknąłeś się na wydarzenia w postaci darmowych warsztatów, szkoleń czy konferencji. Takie zajęcia nic Cię nie kosztują, a mogą przynieść wiele profesjonalnych rad i wskazówek. Jeśli tylko masz taką okazję, wybierz się na tego rodzaju wydarzenie i przekonaj się, że warto.

Wakacje to czas, w którym nie musimy rezygnować z dodatkowej nauki. Możemy nadrobić to, na co wcześniej nie mieliśmy okazji i zdobyć umiejętności, które zaprocentują w przyszłości.

Przegapiłeś rekrutacje? U nas możesz się jeszcze zapisać!