Witam,

chciałabym podzielić się moją opinią dotyczącą Pani prowadzącej zajęcia - chodzi mi o panią mgr Lidię Borowian - Cyba.

Jestem Waszą studentką już drugi raz, najpierw studiowałam zarządzanie oświatą a obecnie studiuję historię i jeszcze nigdy spośród wykładowców naszego Instytutu nie spotkałam osoby tak rzetelnej, kompetentnej i tak solidnie przygotowanej do zajęć jak pani Borowian - Cyba. Przechodziłam już wielu wykładowców jednych lepszych innych gorszych, ale nikt nie ujął mnie tak jak Pani Lidia.

Prowadząca wkłada całe serce w swoje zajęcia, jest zawsze przygotowana, wykłady prowadzi w sposób ciekawy i rzeczowy, na każde zajęcia ma przygotowana liczne perfekcyjne prezentacje oraz materiały, którymi również dzieli się ze słuchaczami posyłając je na maila. Rzetelnie przedstawia i rozpisuje wszystkie wymagania dotycząca zaliczeń i egzaminów, a zajęcia pod okiem Pani profesor są wspaniałe. To prawdziwa "perła" Instytutu! Nie wyobrażam sobie ile czasu poświęca Pani Lidia na przygotowanie tak ciekawych zajęć i na zapewnienie z każdej strony słuchaczom wszelkich potrzebnych pomocy i materiałów. Pani Lidia nie traktuje studiów podyplomowych jako studiów "drugiej kategorii" mniej ważnych czy niepotrzebnych... oddaje się jak nikt w 100% swojej dydaktycznej pracy.

Myślę, że moja opinia jako słuchacza będzie dla Państwa ważna.

Mam również nadzieje, że jeszcze kiedyś dane mi będzie studiować kolejny kierunek w naszym Instytucie pod skrzydłami Pani Borowian - Cyba.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami Lucyna